Agnė Jagelavičiūtė palieka mados leidinio „L’Officiel Lithuania“ vyr. redaktorės pareigas

Agne Jagelavičiūtė / „Mark&Migle“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-01 07:57
Stilistė Agnė Jagelavičiūtė (40) pranešė apie pokyčius profesinėje srityje. Žinoma moteris palieka žurnalą „L’Officiel Lithuania“, kuriame ėjo vyr. redaktorės pareigas.

Apie tai, kad atėjo metas atsisveikinti su savo komanda bei imtis naujų projektų Agnė Jagelavičiūtė pranešė socialiniuose tinkluose. Ji pasidalijo jautriu įrašu.

„Kad ir kaip keistai skambėtų, aš – statybininkė.
Mėgstu kurti dalykus arba pataisyti sugedusius, paskui man ateina laikas eiti statyti ko nors kito.

Kai atėjome dirbti į „L’Officiel Lithuania“, situacija, kaip čia taktiškiau pasakius, buvo sudėtinga, jei nepavadinčiau jos tragiška. Šiandien žurnalo pajėgos didesnės nei kokius menkus dešimt kartų, o daug daugiau. Žurnale dirba pasakiška komanda ir man beveik nebėra ko statyti. Visi turi dirbti savo darbą, ir man atėjo laikas iš tiesų tarti sudie.

Kažkada dėl filmo reklamos pajuokavę, kad išeinu, lygiai po metų vėl grįžtame prie šios temos. Bet šį kartą be humoro. Žurnalui linkiu didžiausios sėkmės, o manęs laukia naujas kūrinys.

Šį kartą paprašysiu Jūsų padėti man, kad mano svajonė išsipildytų, tad visi kartu: „ABRA KADABRA BŪM!“ Ačiū už jūsų palaikymą.

Agnė Jagelavičiūtė. Jau paskutinį kartą vyriausioji redaktorė“, –  išleidusi savo paskutinį numerį žodį tarė A.Jagelavičiūtė.

„Esu labai dėkingas Agnei, su kuria net trejus metus kartu kūrėme, kartu subūrėme stiprų ir kompetentingą kolektyvą, turėjome daug įvairių iššūkių ir pasiekėme ne vieną pergalę. Be jos nebūtų šio projekto ir jos indėlis į jį yra neabejotinas. Ji visada išliks lietuviškojo „L’Officiel“ istorijoje ir mūsų kolektyvo širdyse. Linkime jai svajonių išsipildymo ir kuo didžiausios sėkmės naujuose kūriniuose“, – už bendrą darbą dėkojo VšĮ „Mados akademija“ direktorius Tadas Bruzgulis.

Primename, kad leidinio vyr. redaktore ji dirbo nuo 2018-ųjų. 

 

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama