Aktoriaus R.Adomaičio šeimos laiškas: „Regimanto gyvenimas buvo kupinas aistros“

Regimantas Adomaitis vaikystėje su tėvais ir broliu Vidu bei su žmona Eugenija Bajoryte / T.Kaunecko, E.Paukštės ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-21 22:57
Atsisveikinimo su Regimantu Adomaičiu išvakarėse aktoriaus šeima vėlyvą antradienio vakarą išplatino laišką. „Jo mirtis – didelis smūgis visai šeimai“, – rašome laiške. Artimieji taip pat dėkoja gydytojoms ir slaugytojoms už R.Adomaičiui suteiktą rūpestį ir priežiūrą.

Regimanto Adomaičio šeimos laiškas:

Su dideliu liūdesiu pranešame, kad sulaukęs aštuoniasdešimt penkerių metų mirė mūsų mylimas tėvas, senelis ir brolis Regimantas Adomaitis.

Regimantas mirė pirmadienio rytą sustojus širdžiai ligoninėje, į kurią buvo paguldytas prieš keletą savaičių, patyrus širdies infarktą. Onkologinė liga, kuria Regimantas sirgo anksčiau, jau daug metų buvo remisijoje.

Jo mirtis – didelis smūgis visai šeimai. Norime padėkoti Santaros klinikų kardiologijos skyriaus ir kardiologinės reanimacijos gydytojoms ir slaugytojoms už Regimantui suteiktą rūpestį ir priežiūrą.

Mus guodžia gausūs ir gražūs prisiminimai apie šį ypatingą žmogų. Jis buvo svarbus ne tik savo šeimai, bet ir teatro ir kino pasauliui, o labiausiai – Lietuvai, kurios laisvę jis laikė didžiausia vertybe. Jo, kaip aktoriaus, talentas buvo išties nepaprastas, kupinas šilumos, rimties, stiliaus ir humoro. Labai didžiuojamės žinodami, kaip jį vertino Lietuvos žmonės.

Regimanto gyvenimas buvo kupinas aistros – nuo literatūros ir filosofijos iki fizikos ir jogos, visuomet pripildytas įdomiausių pasakojimų ir istorijų. Fenomenali karjera jam suteikė teisėtą vietą mūsų tautos panteone, kuriame jis prisijungė prie žmonos, aktorės ir dainininkės, Eugenijos Bajorytės (1941–2011), kurios taip ilgėjosi po jos mirties.

Dėkojame Jums už visus gerus žodžius ir labai prašome gerbti mūsų šeimos privatumą šiuo sunkiu metu.

Regimanto šeima

Eugenija Bajorytė ir Regimantas Adomaitis  / Edmundo Paukštės nuotr.
Eugenija Bajorytė ir Regimantas Adomaitis / Edmundo Paukštės nuotr.
Regimantas Adomaitis ir jo sūnus Gediminas Adomaitis / G.Skaraitienės nuotr.
Regimantas Adomaitis ir jo sūnus Gediminas Adomaitis / G.Skaraitienės nuotr.
Atsisveikinimas su Regimantu Adomaičiu ir laidotuvės:
 
Birželio 22 d. 10.30–19 val. Bernardinų bažnyčioje, Šv. Mykolo koplyčioje.
 
Birželio 23 d. 12 val. Bernardinų bažnyčioje kunigas Antanas Saulaitis aukos Šv. Mišias. 
 
Laidotuvės
Birželio 23 d. 13–14 val. Antakalnio kapinėse.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama