Aktorius Regimantas Adomaitis prabilo apie onkologinę ligą: „Pavargau kovoti“

Regimantas Adomaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-22 16:32
83-ejų aktorius Regimantas Adomaitis prisipažino pavargęs kovoti su onkologine liga. Apie tai jis užsiminė interviu portalui eg.ru.

Žmonės.lt primena, kad prieš 12 metų R.Adomaičiui buvo diagnozuotas prostatos vėžys. 

„Taip, sergu. Nelabai norisi aptarinėti šią temą. Man onkologinė liga. Iš pradžių gydžiausi, kelis kartus mane operavo čia, Vilniuje. Pavargau kovoti, tai nustojau. Kiek Dievas duos, tiek ir gyvensiu“, – eg.ru kalbėjo aktorius.

Pokalbio metu vyras neslėpė, kad jaučiasi prastai, o ir vis kamuoja skausmai.

„Jei atvirai, tai nelabai kaip jaučiuosi. Ir ko jūs tikitės – man netrukus bus 84-eri. Atėjo senatvė, nuo jos niekur nepabėgsi. Bet mano jaunystė ir apskritai visas mano gyvenimas buvo šviesus, nėra ko skųstis. O senatvė nėra džiaugsmas – tai šen, tai ten skauda. Ir kuo toliau, tuo labiau, bet nuo to dar niekas negalėjo apsisaugoti“, –  sakė R.Adomaitis.

Jau keletą metų R.Adomaitis retai pasirodo viešumoje, o daugiau nei metus nevaidina teatre. Regimantas pasakojo, kad suprastėjus sveikatai, daugiausiai laiko praleidžia namuose, retai išeina net pasivaikščioti.

„Beveik neinu. Kojas skauda. O ir orai dabar nekokie. Į sanatorijas ar poilsio namus nevažinėju. Manęs gatvėje seniai niekas neatpažįsta. Čia, namuose, aš jokia žvaigždė. O ir atrodau kitaip negu anksčiau: senas, barzdotas. Tik ir belieka prisiminti praeitį“, – sakė jis.

Regimantas Adomaitis / LiKA nuotr.
Regimantas Adomaitis / LiKA nuotr.

Apie praeitį prakalbęs aktorius prisiminė ir prieš 9 metus anapilin iškeliavusią žmoną Eugeniją.

„2011-aisiais, vos atšventusi savo 70-ąjį jubiliejų, ji išėjo anapilin. Ji sirgo hepatitu, neišgydoma liga. Kažkaip kraujas užsikrėtė, ilgai sirgo ir kovojo iki galo“, – emocijų neslėpdamas kalbėjo jis.

R.Adomaitis šyptelėjo, kad su žmona kino aikštelėje užgimusius jausmus puoselėjo iki pat jos mirties.

„Jaunystėje, 1968 metais, kartu vaidinome filme „Jausmai“. Štai tuos jausmus visą gyvenimą ir išsaugojome. Mūsų santuoka buvo tvirta. Pavydas? Neduodavau pagrindo. Gerbėjos, žinoma, užversdavo mane laiškais, na, ir kas? Aš juk aktorius.

Štai, ir 43 metus praleidome kartu. Trys sūnūs – ne juokas. O ir scenoje su Eugenija ne kartą pasirodėme“, – prisiminimais dalijosi R.Adomaitis.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama