Anatolijus Oleinikas pristato meile alsuojančią dainą „Ingutė“: skyrė žmonai

Anatolijus Oleinikas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-17 10:45
Artėjanti vasara dosni jei ne geru oru, tai karčiu alsuojančiomis dainomis, kurias atlikėjai ruošia kartais ne vienerius metus. Taip dienos šviesą išvydo ilgai brandinta daina „Ingutė“, kuriai muziką ir žodžius parašė realybės šou „Kelias į žvaigždes – 3“ bei „Mes – vieno kraujo“ nugalėtojas Anatolijus Oleinikas.

„Dainą rašiau savo žmonai, su kuria sieja toks ypatingas ir stiprus ryšys, kad užtenka nematyti kurį laiką ir pasiilgsti taip, kad gimsta dainos“, – šypsosi dainos autorius.

Dainos žodžiai – paprasti ir artimi kiekvienam mylinčiam žmogui, o ritmą „paskanina“ ispaniškos gitaros melodijos.

„Už ispaniškos melodijos gitarai sukūrimą esu dėkingas savo draugui bei kolegai Viačeslavui Klimaševskiui, o gitaros virtuozui Tomui Varnagiriui – už fantastiškai ir profesionaliai išpildytas Viačeslavo muzikines idėjas“, – dėkoja Anatolijus.

Anatolijus Oleinikas / Asmeninio albumo nuotr.
Anatolijus Oleinikas / Asmeninio albumo nuotr.

Ypatingas dėkui skrieja ir aranžuotės autoriui Arvydui Martinėnui – Vudžiui.

„Vos tik gimė mintis parašyti tokią dainą, išsyk pagalvojau, kad būtent Vudžio reikia, kad mintis taptų kūnu. Tiesą sakant, kreipiausi į jį  pirmą kartą po išsiskyrimo su grupe „DAR“ ir esu labai laimingas, matydamas, kad muzika sujungia kažkada buvusius draugus, užglaisto visus nesutarimus ir taip gimsta bendras gražus darbas“, – atvirauja Anatolijus.

Na, o kaip šią dainą įvertino Anatolijaus žmona, dainos herojė Ingutė? „Išgirdusi galutinį dainos variantą, ji sakė, kad tai bus visų Ingučių šią vasarą klausomiausias kūrinys“, – šypsosi atlikėjas ir kviečia pasiklausyti vasara ir meile alsuojančios dainos!

Anatolijus – „Ingutė“:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama