Andriaus Užkalnio jaunesnioji dukra Milda baigė mokyklą: „Aš tavimi didžiuojuosi“

Andrius Užkalnis. V. Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-21 20:32
Rašytojo Andriaus Užkalnio jaunesnioji dukra Milda šiais metais baigė mokyklą. Atestatų įteikimo ceremonijoje sudalyvavęs žurnalistas po šventės savo dukrai skyrė viešą sveikinimą, kuris daugeliui sukels šypseną.

Dukros mokyklos baigimo proga A.Užkalnis pasidalijo šmaikščia žinute socialiniuose tinkluose. Rašytojas paviešino ir nuotrauką, kurioje jis pozuoja su jaunėle Milda.

„Užkalnio jaunesnioji dukra baigė mokyklą, tėvas pasidalino jautria žinute.

Rašytojo ir publicisto Andriaus Užkalnio dukrai baigus mokyklą, ceremonijoje dalyvavęs tėvas po renginio rašė dukrai viešame poste:

„Milda, Milly, Mildyte, Milda Maria – aš tau norėjau padėkoti. Visada jaučiau tavo palaikymą ir lojalumą, nes visada buvai labiau suaugusi, negu turejai būti. Negali būti lengva, kai žmonėms (kai kuriems) „Užkalnytė“ yra svarbesnė, negu kas esi tu. Bet tu visada nešei tą pavardę, kaip apdovanojimą, ir aš visada jaučiau, kad turiu nepavesti. Tavo besąlygiška meilė visada atrodė, kaip dosni dovana man.

Nepažįstu nieko pasaulyje, kieno dukra būtų taip didžiavusis tėvu – nusipelniau aš to ar ne. Nepažįstu nieko, kas turėtų tokius nerealius draugus, kaip tu, kurie mane vertė visada jaustis žvaigžde. Gyvenime niekada nesijaučiu įžymybe, išskyrus kai tu pristatai mane savo draugams; perduok, kad žinotų.

Aš tave myliu ir tavim didžiuojuos“, – rašė A.Užkalnis.

“Užkalnio jaunesnioji dukra baigė mokyklą, tėvas pasidalino jautria žinute” Rašytojo ir publicisto Andriaus Užkalnio...

Posted by Andrius Užkalnis on 2022 m. birželio 21 d., antradienis

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama