Artėjant Sočio olimpiadai pasaulio žvaigždės protestuoja prieš gėjų diskriminaciją Rusijoje

Doutzen Kroes, Wentworthas Milleris, Kevinas Baconas ir Maria Menounos palaiko kampaniją „Love Conquers Hate“ / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-07 11:01
Ryškiausios pasaulio žvaigždės jungiasi prie žmonių teises ginančios kampanijos „Love Conquers Hate“ ir reiškia savo paramą su didžiule diskriminacija Rusijoje susiduriantiems vietos homoseksualams.

Kampanija „Love Conquers Hate“ siekia atkreipti pasaulio dėmesį prieš Sočyje vyksiančią olimpiadą ir parodyti Rusijoje gyvenantiems homoseksualams, kad jie kovoje dėl teisės mylėti yra ne vieni.

Specialiai šiai kampanijai sukurti pilki marškinėliai, ant kurių yra Rusijos vėliavos spalvomis rusiškai užrašyta: „Meilė nugali neapykantą“.

Kampaniją remiančios garsenybės, pavyzdžiui, Kristen Bell, Jonah Hillas, Cyndi Lauper, Doutzen Kroes, Kevinas Baconas, Wentworthas Milleris ir kt., vilki šiuos marškinėlius ir viešina nuotraukas, kuriose yra jais apsirengę.

„Net likus keliems mėnesiams iki Sočio olimpiados, nešališki rusai susiduria su baudomis, įžeidinėjimais ir smurtu nuo banditų rankų. Šiuo pavojingu Rusijos istorijos momentu mūsų, kaip advokatų, pareiga yra kalbėti ir skleisti daug vilčių turinčią žinutę pasauliui. Homoseksualų bendruomenė Rusijoje turi žinoti, kad pasaulis yra jų pusėje, ir tie, kas juos remia, šioje fundamentalioje kovoje už teisingumą yra ne vieni“, – išreikšdama savo paramą šiai kampanijai sakė popkaralienė Madonna.

Rusija šiemet priėmė prieštaringų vertinimų audros sulaukusį įstatymą, kuriuo draudžiama šalyje skleisti gėjų propagandą. Šiam įstatymui nepritarianti scenos karalienė Cher atsisakė koncertuoti Sočio olimpiadoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama