Asta Valentaitė – apie paskutinį pokalbį su Irena Maroziene ir susitikimą, kuris nebeįvyks

Irena Marozienė, Asta Valentaitė ir jos sužadėtinis Glenas Manchesteris / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-22 08:37
Netikėta verslininkė Irenos Marozienės mirtis sukrėtė daugybę žmonių – tiek jos draugų, tiek ir mažiau ją pažinojusių, kurie pasidalijo paskutiniais prisiminimais. Modelis Asta Valentaitė su I.Maroziene kūrė planus ir tikėjosi ją sutikti savo vestuvėse, tačiau likimas pasisuko tragiška linkme.

Asta Valentaitė antradienį vakare pasidalijo jautria žinute, skirta sekmadienį mirusiai draugei verslininkei, „Amatininkų užeigos“ įkūrėjai Irenai Marozienei

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje ji pasidalijo nuotrauka, kurioje Irena, Asta ir jos sužadėtinis Glenas Manchesteris linksminasi ir papasakojo apie planuotą susitikimą, kuri nebeįvyks.

Savo įrašu A.Valentaitė pasidalijo ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Irena, kai susirašėm prieš kelias dienas, Tu taip džiaugeisi artėjančia mūsų su Glenu švente, planavai joje dalyvauti ir iki smulkmenų ruošeisi, tad mudvi atsisveikinom „Iki greito“. Tačiau likimas pasisuko nenumatyta, tragiška linkme, kurios nei viena neįsivaizdavom. Vietoj greito susitikimo Tu išėjai į Amžinybę.

Žodžiai dabar atrodo lyg beprasmiai, tačiau ačiū Tau už viską, kuo dalinaisi su buvusiais šalia – savo energija, stiprybe, elegancija. Tu visad liksi pavyzdys, kaip eiti per gyvenimą pakelta galva ir švenčiant jį. Ilsėkis ramybėje, brangi Irena.

Nuoširdi užuojauta dukroms Birutei ir Justinai bei visiems pažinojusiems Ireną“, – rašė A.Valentaitė.

Žmonės.lt primena, kad antradienį verslininkės dukra Justina Marozaitė socialiniuose tinkluose pranešė, kur, kada ir kaip bus galima atsisveikinti su jos mama. Ji kvietė atsižvelgti į tai, ko gyvenimą ir linksmybes mylėjusi I.Marozienė būtų norėjusi – ne liūdno susitikimo, o šventės.

„Visus norinčius – draugus, artimuosius ir bičiulius – kviečiame atsisveikinti su Irena šį ketvirtadienį, 15–18 val. Stiklių kiemelyje.

Užuojautas palikite namie, atsineškite vieną baltą rožę. Palydėkime Ikoną kaip ji norėjo – su šypsenomis, šampanu ir dainomis“, – rašė ji.

Žinoma sostinės verslininkė Irena Marozienė anapilin iškeliavo sekmadienį, o naujiena apie mirtį plačiai pasklido pirmadienį – skaudžią žinią pranešė mamos gedinčios dukros Birutė ir Justina.

Tai sukrėtė daugelį Ireną pažinojusių jos draugų. Žmonės ėmė spėlioti, kas gi nutiko pozityvumu garsėjusiai ir nemažai planų turėjusiai I.Marozienei.

Iš pradžių verslininkės mirties priežastis nebuvo įvardyta. Artimieji portalui Žmonės.lt tik buvo užsiminę, kad moteris šiomis dienomis jautėsi blogai.

Antradienį viena iš dukrų Žmonės.lt patvirtino, kad įvyko nelaimingas atsitikimas. „Dėl žemo kraujo spaudimo pasijuto blogai ir nukrito nuo laiptų“, – Žmonės.lt sakė I.Marozienės dukra.

Kiek anksčiau internete buvo paviešinta ir vienos iš verslininkės dukrų rašyta žinutė socialiniame tinkle. Joje teigta, kad pastarosiomis dienomis dėl žemo kraujo spaudimo prastai besijautusi Irena nukrito ir mirtinai prasiskėlė galvą. Tiesa, vėliau ši žinutė buvo pašalinta.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama