„Beissoul & Einius“ pristato naują vaizdo singlą – gerbėjų laukia trečias albumas

„Beissoul & Einius“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-10 08:21
Vasaros festivaliams besirengiantis elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius" pristato naują vaizdo singlą  „Innocent Black Coffee. Nekalta juoda kava". Šis kūrinys – dueto trečio  studijinio albumo pradžia. Albumas klausytojus pasieks dar šįmet. 

Apie ką „Innocent Black Coffee. Nekalta juoda kava"? Milžiniškos skrybėlės – kokia scenoje laviruoja Artūras Žabas-Beissoul – pagalba patenkama naktį į Žemę, pasmalsauti, kas joje vyksta.

„Beissoul & Einius“ vaizdo singlo  „Innocent Black Coffee" stop kadras
„Beissoul & Einius“ vaizdo singlo „Innocent Black Coffee" stop kadras

Susitapatinama su snaudžiančiu miestu, jo ritmu, pastatais, žibintų šviesomis ir paliktu neišgertu kavos puodeliu. Paprastas pamirštas juodos kavos puodelis nusipelnė tiek dėmesio, kad apie jį net sukurta daina.

Kodėl?

„Viskas kaip visada prasidėjo netikėtai: sėdėdamas vienoje kavinėje stebėjau dviejų žmonių pokalbį, kuris ilgainiui virto konkliktu ir mergina šliūkštelėjo savo kompanionui į veidą puodelį kavos. Nežinau kodėl, bet pirma mano mintis buvo: vargšė kava ir puodelis... Mergina, išlėkdama iš kavinės dar užkliuvo už kėdės, pargriuvo, pasitaisė karūną, bet į vaikiną taip ir neatsigręžė. Viskas paprasta", – juokdamasis dainos istoriją nupasakojo Beissoul.

„Beissoul & Einius“ – Algirdo Padleckio kūrinys
„Beissoul & Einius“ – Algirdo Padleckio kūrinys

Pristatydami šį singlą „Beissoul & Einius" dar kartą nustebino – pastarąjį mėnesį gerbėjams jie pateikė daug naujienų.

Vasarą „Beissoul & Einius" dueto laukia raudonas kilimas britų „UMA Music Awards“ apdovanojimų ceremonijoje Londone. Kūrėjai iš Lietuvos nominuoti „UMA Music Awards“ muzikinei premijai Geriausio tarptautinio vaizdo klipo kategorijoje už savo kūrinį „LION“, kurtą su režisieriumi Justu Ramanausku.

Rugpjūčio mėnesį dueto iš Lietuvos laukia pasirodymas viename didžiausių Europos muzikos festivalių „Sziget" Vengrijoje, Budapešte.

Danube upės saloje vykstantis festivalis savo įspūdingais pasaulinių žvaigždžių pasirodymais bei pramogomis kasmet sutraukia apie pusę milijono melomanų iš daugiau nei 100 šalių. Festivalio organizatoriams šįmet pro akis neprasprūdo ir ryškus bei ekscentriškas lietuvių elektroninės muzikos ir mados duetas „Beissoul & Einius".

Be lietuviškojo dueto „Beissoul & Einius" šįmet „Sziget" festivalyje pasirodys tokios žvaigždės kaip „Gorillaz", Dua Lipa, Kendrick Lamar, Lana Del Rey, „Arctic Monkeys", Kygo, ZHU,
ir kiti.

„Šiais metais ruošiame išties labai nemažai premjerų ir siurprizų tiek sau, tiek visiems", – žadėjo Beissoul.

Beissoul & Einius – „Innocent Black Coffee"

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama