„Brainstorm“ lyderis Renaras Kauperis prieš koncertą Vilniuje: palaima kurti dainas ir groti koncertus

„Brainstorm“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-30 13:12
Populiariausia Latvijos grupė „Brainstorm“ jau šį šeštadienį Vilniuje, „Forum Palace“, sugros pirmąjį „7 Steps of Fresh Air“ pavasario turo koncertą. Po jo grupė vyks į penkis Didžiosios Britanijos miestus.

„Vis pagalvoju, kokia gyvos grupės esmė ir prieinu prie išvados – groti koncertus, tiesa? Neseniai, žiūrėdamas dokumentinį filmą apie „Brainstorm“, aš pamačiau mus kitokius ir pagalvojau – kokia palaima būti kartu su draugais, vis dar kurti dainas ir groti koncertus. Bus puiku pasirodyti Vilniuje, kur jau senokai nebuvome, džiaugtis grojant naujas dainas ir auksinius „Brainstorm“ hitus. Iki greito, „braliukai“!“, – kalbėjo grupės lyderis Renaras Kauperis.
 
Vilniuje „Brainstorm“ atliks ne tik dainas iš naujausio albumo „7 Steps of Fresh Air“, bet ir klausytojų pamėgtus kūrinius iš ankstesnių albumų, tokius kaip „Thunder Without Rain“, „Maybe“ ir kt.

Iš šį mėnesį įvykusių kasmetinių Latvijos muzikos apdovanojimų „Gada balva“ „Brainstorm“ išsinešė du apdovanojimus – publikos apdovanojimą už latvišką „Little Raindrops“ dainos versiją ir už metų koncertinį DVD, nufilmuotą praėjusių metų „7 Steps of Fresh Air“ pasirodymo Rygoje metu.

„Brainstorm“ yra populiariausia ir mylimiausia Latvijos grupė. Pernai „7 Steps of Fresh Air“ turo Latvijoje metu koncertuose apsilankė daugiau nei 19 tūkstančių žmonių. Vilniuje ši grupė paskutinį kartą lankėsi 2013 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama