„BrainStorm“ pristato naują vaizdo klipą „Feels“: animatoriai dirbo net 8 mėnesius

„BrainStorm“ / Mārtiņš Cīrulis nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-21 18:31
Šiandien, balandžio 21-ąją, legendinė Baltijos šalių grupė „BrainStorm“ pristatė vaizdo klipą naujausiai savo dainai „Feels“. Šio unikalaus video autoriai – animacijos studija „HonkFu“. Animatoriai iš viso pasaulio dirbo net aštuonis mėnesius, kol sukūrė šį klipą japonišku manga stiliumi. Jame kartu su pagrindiniais istorijos veikėjais, „BrainStorm“ nariai taip pat atgimė superherojais.
Kūrinio idėja kilo švedų muzikos prodiuseriui Magnusui Nilssonui, su kuriuo grupė dirba jau kelerius metus. Ši šiuolaikinė daina, o ypatingai priedainis, suteikiantis visiškos laisvės ir laisvo kritimo jausmą, tapo nauju muzikiniu grupės eksperimentu.
 
„Idėja kilo iš mano kasdienybės. Vieną dieną tarp savo dukters Lėjos žaislų pamačiau lėlę, sėdinčią neįgaliojo vežimėlyje. Mano pirmas įspūdis buvo: O Dieve, su kuo ji žaidžia!? Tačiau iš karto supratau, kaip siaurai ir stereotipiškai mąsčiau. Man buvo labai gėda. Taip pagrindine klipo heroje tapo mergaitė neįgaliojo vežimėlyje, kuri bijo gyvenimo ir žmonių. Ji išsigandusi, todėl, kad yra kitokia. Aš norėjau įkvėpti žmones palikti nuostatas nuošalyje ir priimti pasaulį tokį, koks jis yra, su visais mumis jame“, – pasakojo grupės būgnininkas Kasparas Roga. 
„BrainStorm“ / Mārtiņš Cīrulis nuotr.
„BrainStorm“ / Mārtiņš Cīrulis nuotr.
Pasaulinė vaizdo klipo „Feels“ premjera šiandien įvyko virtualaus renginio metu. Gerbėjai galėjo tiesiogiai pabendrauti su grupės nariais.
 
Ši interneto svetainė liks aktyvi ir po reginio, kur kiekvienas turės galimybę pažaisti su vaizdo klipu susijusią viktoriną, laimėti prizus, užsiregistruoti specialiai tam sukurtame interaktyviame žemėlapyje bei pamatyti, kuriose šalyse „BrainStorm“ turi daugiausiai gerbėjų, rasti naujos atributikos, o svarbiausia, su nuolaida įsigyti bilietus į būsimą virtualų kinematografinį albumo pristatymą, kurį grupė žada išleisti jau šį rudenį.
 
Daina „Feels“ yra išleista „BrainStorm Records Company“ ir prieinama skaitmeninėse platformose visame pasaulyje. 

BrainStorm – Feels (Official Video):

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama