„Brainstorm“ sukūrė garso takelį animaciniam filmui „Sniego karalienė“

Grupė „Brainstorm“ / Antono Corbijno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-26 10:33
Animaciniame filme „Sniego karalienė“ skamba romantiškųjų latvių grupės „Brainstorm“ daina „Flashlight“, kurioje atskleidžiamos tikrosios žmogiškos vertybės. Apie tas pačias vertybes kalbama ir Hanso Kristiano Anderseno pasakoje, kuria remiantis sukurta mažosios Gerdos istorijos ekranizacija.

„Kiekvienam iš mūsų kartais reikia palaikymo, kai viskas aplink atrodo tamsu ir juoda. Tam nebūtini didingi poelgiai ar reikšmingi žodžiai. Dainoje kalbama apie žinojimą, kad visada esi palaikomas. Kad artimas žmogus visada švies pačioje tamsiausioje naktyje kaip maža paprasto žibintuvėlio švieselė“, – sakė vokalistas Renaras Kauperis.

„Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.
„Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.
„Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.
„Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.

Jausminga melodija, skambanti visame filme, paliečia giliausiai paslėptus jausmus. Grupės narių nuomone, filmo veikėja Gerda – stiprus ir drąsus vaikas, nugalėjęs visas savo baimes. Jai prieš akis visada buvo brolio veidas, dėl kurio ji galėjo ryžtis bet kam. Pučiant Šiaurės vėjui, klajodama tolimoje šalyje, o aplink matydama tik sniegą, Gerda nei minutei nesuabejojo ir rado viską, ko ieškojo.

„Visi žmonės anksčiau ar vėliau atsiduria Gerdos vietoje. Patenka į situaciją, kai tik pasitikėdami savo širdimi ir nuojauta gali išklysti iš labirinto ir pasiekti tikslą“, – teigė „Brainstorm“ nariai.

Muzikantų nuomone, dainos žodžiai atspindi svarbiausius dalykus žmogaus gyvenime – tikėjimą savimi ir pasitikėjimą kitais. Garso takelio melodija stipri, auganti ir emocinga, sukelianti šiurpuliukus ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Siūlome pasiklausyti:

Filmas visai šeimai ‚Sniego karalienė“ jau rodomas Lietuvos kino teatruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama