„BrainStorm“ Vilniuje susitiks su gerbėjais

„BrainStorm“ fotosesija Rygoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-23 14:13
Spalio mėnesį naujo albumo pristatymo koncertą Vilniuje surengsiantys latviai „BrainStorm“ šį penktadienį atvyksta susitikti su savo gerbėjais Lietuvoje. Grupės nariai Renaras Kauperis ir Janis Jubaltis visą dieną praleis Vilniuje, o vakare surengs susitikimą su gerbėjais sostinės kavinėje „Caffeine“.

Vilniaus gatvėje įsikūrusioje kavinėje grupės nariai ruošiasi atsakyti į gerbėjų klausimus, papasakoti apie albumo kūrimo procesą ir akustiškai atlikti kelis naujo albumo „About the Boy Who Plays the Tin Drum“ kūrinius. Susirinkusieji bus patys pirmieji, apie albumo procesą išgirsiantys tiesiai iš grupės narių.

Naujasis „BrainStorm“ darbas gegužės 25 dieną, šį penktadienį, pasirodys visose skaitmeninės muzikos parduotuvėse ir klausymo platformose, o fiziniu pavidalu albumą visi norintys galės įsigyti kiek vėliau.

Albumą „About the Boy Who Plays the Tin Drum“ sudarys dešimt dainų daugiausia anglų kalba, tarp kurių klausytojams anksčiau pristatyti singlai „Wonderful Day“ ir „My Mind’s So Lost (On You)“, sulaukę ir Lietuvos radijo stočių dėmesio. Taip pat albume yra po vieną kūrinį latvių ir rusų kalbomis.

Naujausią savo programą Vilniuje „BrainStorm“ pristatys spalio 20 dieną koncertų salėje „Compensa“. Bilietus į šį renginį platina „Bilietai.lt“.

„BrainStorm“ – „Wonderful Day“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama