Britney Spears susituokė su mylimuoju aktoriumi Samu Asghari: vestuvėse – būrys žvaigždžių

Britney Spears ir Samas Asghari / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2022-06-10 08:21
Akivaizdu, kad po gyvenimo audrų Britney Spears (40) nušvito saulė – meilės spinduliuose ji šiuo metu maudosi su mylimuoju aktoriumi Samu Asghari (28), kuriam ištarė lemtingąjį „Taip!“.

Ketvirtadienį atlikėja Britney Spears ištarė lemtingąjį „Taip!“ išrinktajam Samui Asghari. Vestuvių ceremonija vyko Los Andžele, praneša „People“. 

„People“ žiniomis tuoktuvių šventėje dalyvavo apie 60 svečių, tarp jų – Drew Barrymore, Madonna, Paris Hilton ir Kathy Hilton.

Šaltinių teigimu, B.Spears vilkėjo garsių mados namų „Versace“ suknelę, o prie altoriaus žengė skambant Elvio Preslio dainai „Can't Help Falling in Love“.

„Aš labai džiaugiuosi, kad atėjo ši diena, ir jie susituokė. Žinau, kad jis taip ilgai to norėjo. Jis taip rūpinasi ir palaiko ją kiekviename žingsnyje“, – po ceremonijos „People“ sakė S.Asghari vadybininkas Brandonas Cohenas. 

Britney Spears su sužadėtiniu Samu Asghari  / „Scanpix“ nuotr.
Britney Spears su sužadėtiniu Samu Asghari / „Scanpix“ nuotr.

Teigiama, 40-metė B.Spears apie tokią vestuvių dieną svajojo beveik devynis mėnesius.

„Britney pradėjo planuoti ir svajoti apie savo vestuves netrukus po to, kai lapkričio mėnesį susižadėjo, – sakė artimas porai šaltinis. – Jai tai labai svarbus įvykis. Ji nori, kad viskas būtų tobula.“

B.Spears sūnūs – 16-metis Seanas Prestonas ir 15-metis Jaydenas Jamesas – vestuvėse nedalyvavo, bet, kaip pranešama, džiaugiasi dėl savo mamos.

Britney Spears su sužadėtiniu Samu Asghari  / „Scanpix“ nuotr.
Britney Spears su sužadėtiniu Samu Asghari / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, vestuvių diena neapsiėjo be netikėtų dramų. Pareigūnams teko sulaikyti pirmąjį B.Spears vyrą, pabandžiusį sužlugdyti šias vestuves.

Ventūros apygardos šerifo tarnybos kapitonas Cameronas Hendersonas sakė, kad pareigūnai į iškvietimą reagavo ketvirtadienį po 14 valandos. Pasak jo, ceremonijos vietoje buvo sulaikytas popmuzikos princesės pirmasis vyras Jasonas Alexanderis.

J.Alexanderis buvo suimtas, pareigūnams išsiaiškinus, kad kitoje valstybėje išduotas orderis jį suimti, sakė kapitonas.

Pirmasis atlikėjos vyras savo paskyroje tinkle „Instagram“ tiesiogiai transliavo, kaip prieina prie gana tuščioje, bet išpuoštoje vestuvių ceremonijos vietoje budėjusių apsaugos darbuotojų ir jiems sako, kad turi B.Spears kvietimą.

„Ji yra mano pirmoji žmona, mano vienintelė žmona“, – kalbėjo J.Alexanderis, kuris buvo susituokęs su savo vaikystės drauge B.Spears 2014 metais, nors jų santuoka truko tik 55 valandas.

Britney Spears ir Samas Asghari / „Scanpix“ nuotr.
Britney Spears ir Samas Asghari / „Scanpix“ nuotr.

B.Spears ir S.Asghari vestuvės įvyko praėjus devyniems mėnesiams po sužadėtuvių ir septyniems mėnesiams po to, kai teismas panaikino žvaigždei paskirtą tėvo globą. Siekdama išsivaduoti iš prieštaringai vertinamo teismo jai paskirto globėjo, kontroliavusio daugybę jos gyvenimo sričių, B.Spears teisme kalbėjo apie savo troškimą ištekėti už S.Asghari ir susilaukti vaikų.

Britney Spears ir Samas Asghari susižadėjo 2021 metų rugsėjį. Apie tai dainininkė paskelbė „Instagram“ paskyroje. Ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame demonstruoja sužadėtuvių žiedą, o šalia šypsosi jos išrinktasis.

Sužadėtuvės įvyko beveik tuo pačiu metu, kad teismas nutraukė dešimtmetį trukusią ir prieštaringai vertintą jos tėvo Jamie Spearso globą.

Pora susitikinėja nuo 2016 metų.

2022-ųjų balandį Britney Spears paskelbė, kad laukiasi trečio vaiko. Deja, kaip dabar paaiškėjo, nėšumas buvo nesėkmingas – ji kūdikį prarado. 

Britney Spears ir Samas Asghari 2019 metais / „Scanpix“ nuotr.
Britney Spears ir Samas Asghari 2019 metais / „Scanpix“ nuotr.

„Su didžiausiu liūdesiu turime pranešti, kad ankstyvuoju nėštumo laikotarpiu netekome savo stebuklingo kūdikio“, – rašė Britney ir Samas.

„Tai skausmingas metas bet kuriems tėvams. Galbūt mums nereikėjo skubėti paskelbti apie nėštumą, bet tuomet mes labai džiaugėmės galėdami pasidalinti geromis naujienomis“, – tęsė pora.

„Mūsų meilė vienas kitam yra mūsų stiprybė. Ir toliau stengsimės plėsti savo gražią šeimą. Esame dėkingi už visą jūsų paramą ir labai prašome privatumo šiuo sunkiu momentu“, – tuo metu rašė Britney ir Samas.

Popmuzikos žvaigždė su buvusiu sutuoktiniu Kevinu Federline’u susilaukė dviejų sūnų. Seanas Prestonas ir Jaydenas Jamesas – jau 16 ir 15 metų paaugliai.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama