D.Montvydas apie didžiausią baimę: „Kaskart po šio košmaro prabundu ir pradedu žegnotis“

Donatas Montvydas / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-25 12:03
Pasibaigus „Lietuvos balsas. Vaikai“ aklosioms perklausoms, prasideda naujas ir konkurencingas trikovų etapas.

Sekmadienio vakarą projektas pradės įspūdingą etapą, kuriame vaikai pirmą kartą savo pasirodymus scenai ruošė kartu su Donatu Montvydu, Mantu Jankavičiumi, Monique bei projekte dirbančiais stiliaus, šokio ir vokalo profesionalais.

Scenoje pasirodė po tris mokytojų komandų dalyvius, iš kurių į pusfinalį keliaus vos vienas. Šio sekmadienio laidoje paaiškės ir pirmieji du vaikai, kurie pateks į didįjį projekto finalą.

Tačiau, be išskirtinių muzikinių pasirodymų, vaikai pasiruošę Lietuvai apie savo mokytojus atskleisti absoliučiai viską. Iš projekto komandos gavę užduotį mokytojams užduoti bet kokį, net ir patį nepatogiausią klausimą, vaikai išsiaiškino dar negirdėtus muzikos žvaigždžių gyvenimo faktus: neišsipildžiusias svajones, gėdingus įvykius scenoje ir didžiausias baimes.

„Aš iš karto galvoju apie košmarus, kuriuos sapnuoju. „Žalgirio“ arena, reikia lipti į sceną, pilna arena, o tu supranti, kad fiziškai balso nėra. Tavo didžiausias koncertas, o tu negali pradainuoti. Kiekvieną kartą aš po šito košmaro prabundu ir pradedu žegnotis. Tai mano didžiausia baimė“, − laidoje vaikų paklaustas, ko gyvenime bijo labiausiai, pripažino Donatas Montvydas. 

„Lietuvos balsas. Vaikai“  / LNK nuotr.
„Lietuvos balsas. Vaikai“ / LNK nuotr.

Atlikėjas atskleidė ir patį nepatogiausią nutikimą scenoje koncerto metu: „Pamenu, buvo Gargždų miesto šventė ir aš ten šokau su kostiumu su kelnėmis. Dariau choreografiją, kurioje buvo gilus pritūpimas, tupiu ir jaučiu, kaip per visą klyną plyšta kelnės, ir suprantu, kad šviečia balti apatiniai...“

Gavę galimybę mokytojo paklausti ko tik nori, vaikai drąsiai domėjosi, kaip mokytojui dar neatsibodo „Lietuvos balso“ kėdė, kiek ilgai dar žada būti projekte, kodėl pasirinko atlikėjo kelią ir kokia patirtis vaikystėje jį privertė taip atkakliai siekti savo svajonių. 

Muzikinė pozityvumo bomba scenoje, profesionaliai parengti vaikų pasirodymai, netikėta Donato išpažintis vaikams ir nelengvi sprendimai, renkantis, su kuriais dviem savo komandos dalyviais Donatas keliaus į finalą, – jau šį vakarą, 19:30 val., per LNK.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama