Dainininkas Donatas Montvydas – apie baimes ir nepasitikėjimą: į televiziją buvo atvestas už rankos

Donatas Montvydas/Irmanto Gelūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-08 12:50
Dukart „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavęs dainininkas Donatas Montvydas savo muzikinius sugebėjimus atskleidė būdamas tik vienuoliktoje klasėje. Tik tada pirmą kartą artimieji ir geriausi draugai pamatė, kaip atlikėjas dainuoja. Nepasitikėjimas savimi ir baimė buvo užgožusi talentą, kurį jis vis tik ryžosi atskleisti.

Donatas džiaugiasi, kad pirmoji jo mokytoja Rosita Čivilytė padėjo jam įveikti save ir savo baimes. Už rankos nuvestas į pirmąjį televizinį projektą, atlikėjas parodė ką iš tiesų sugeba. „Rosita mane nuvedė į projektą 2007 metais – „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“. Ji manęs paklausė, ar noriu dalyvauti televiziniame projekte. Sakiau, na, gal ne, labai spyriojausi ir, aišku, bijojau. Tačiau ji nepasidavė, sako, duok man ranką ir nuvedė mane pas prodiuserę. Ir jai rėžė: matai šitą berniuką? Jeigu tu paimsi jį į savo projektą, jis nugalės. Ir nugalėjau“, – 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ pasakoja atlikėjas.

 

 

Donatas Montvydas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Donatas Montvydas / Irmanto Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

Praėjus penkeriems metams po pirmosios pergalės dainininkas D. Montvydas jautė, kad pagaliau pavyko. Ir tik patekęs į „Euroviziją“, Donatas suprato, kad turi stiprų palaikymą ir ryšį su klausytojais. „Jaučiau, kad atsirado didesnių koncertų. Tai buvo tas lūžis, po kurio aš supratau, kad būtent taip norėčiau tęsti savo karjerą. Ilgą laiką negalėjau žiūrėti savo „Love Is Blind“ dainos pasirodymo. Tai buvo labai jaunatviška, berniukiška, dar tas kostiumas prie mano jauno veido, su šypsena persistengta. Bet toks buvau tada ir tai yra mano istorija, kurią dabar galiu prisiminti tik su šypsena veide“, –  dalijasi Donatas Montvydas.

Donatas Montvydas
Donatas Montvydas

Kiekvienas turime savo svajonių šalį, kurioje norėtume gyventi. Tačiau Donatas įsitikinęs, kad jo svajonių šalis Lietuva, kurios į nieką neiškeistų. „Suprantu, tą vyresnės kartos muzikantų palinkėjimą: ko tu čia sėdi, važiuok. Aš suprantu, kad čia, Lietuvoje, muzikantams yra viskas sudėtingiau, bet nenoriu savo klausytojų pamesti, o tam turiu būti čia, ne kažkur užsienyje. Aš nekuriu tam, kad patenkinčiau savo muzikinius poreikius. Karantino metu supratau, kad be koncertų mano muzika netenka prasmės. Jaučiu malonumą tik tada, kai pristatau savo dainas klausytojams, o jie pagal jas dainuoja ir jomis mėgaujasi“, – teigia D. Montvydas.

Dainininkas Donatas Montvydas svečiuosis naujojo kanalo 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ šį pirmadienio vakarą, 22 val. Nepraleiskite galimybės pažinti jo muzikinio kelio nuo pat jaunų dienų.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama