Dainininkė Daiva Starinskaitė tapo mama: su sužadėtiniu Chrisu susilaukė pirmagimio

Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney / A.Skulskytės ir T.Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-21 16:47
Iš Londono į Lietuvą gyventi sugrįžusios atlikėjos Daivos Starinskaitės ir jos sužadėtinio australų aktoriaus ir rašytojo Chriso Leaney gyvenime kaip niekad daug džiugesio – pora susilaukė pirmagimio.

Žinią, kad D.Starinskaitė ir C.Leaney sulaukė gandrų portalui Žmonės.lt patvirtino Daivos sesuo, dainininkė Justė Starinskaitė. Atlikėja atskleidė, kad Daiva ir Chrisas sulaukė dukrelės, kuri pasaulį išvydo birželio 20-ąją.

Kaip portalui Žmonės.lt sakė J.Starinskaitė, aštuonerius metus Londone gyvenusių D.Starinskaitės ir C.Leaney kūdikis pasaulį išvydo Vilniuje, kur nuo 2020-ųjų pavasario gyvenimą kuria jo tėvai.

„Oi, nelengva apibūdinti, koks tas jausmas tapti teta. Kaip tik neseniai pirmąkart laikiau vaikelį. Tai kažkokia dvasiškai labai stipri, pakylėta būsena, kuri man dar nebuvo patirta, tad labai sunku ją apibūdinti. Bet labai džiaugiuosi, kad sesuo tapo mama, kad vaikelis sveikas, kad tėveliai laimingi, kad viskas praėjo sklandžiai. Tikrai labai daug laimės. Manau, kad būsiu gera teta“, – portalui Žmonės.lt sakė J.Starinskaitė. 

Justė pasakojo, kad pirmagimei vardo tėvai kol kas neišrinko. „Galbūt tada, kai grįš namo iš gimdymo namų, tai pagalvos ramiai ir apsispręs dėl vardo“, – portalui Žmonės.lt sakė J.Starinskaitė.

Daiva Starinskaitė / Laimos Arlauskaitės nuotrauka
Daiva Starinskaitė / Laimos Arlauskaitės nuotrauka

Aštuonerius metus Londone gyvenusi ir 2020-aisiais į Lietuvą sugrįžusi Daiva dar prieš kurį laiką portalui Žmonės.lt pasakojo, kad Lietuvoje puikiai jaučiasi ne tik ji, bet ir jos sužadėtinis australas Chrisas. Dainininkė tąkart džiaugėsi, kad motinyste galės mėgautis būtent gimtinėje – ten, kur lėtesnis gyvenimo ritmas. 

Žinia, kad D.Starinskaitė laukiasi kūdikio pasklido vasarį. Portalui Žmonės.lt susisiekus su grupės „Keymono“ vokaliste, ši džiugios naujienos net nebandė nuslėpti. 

„Taip, dabar išgyvename tikrai labai gražų etapą“, – su Žmonės.lt pasidžiaugė D.Starinskaitė.

D.Starinskaitė pasakojo, kad nėštumo laikotarpiu jos gyvenime netrūko džiugių pamokų. O kitaip ir būti negali – motinystė dar nepažinta sritis.

„Kiekviena diena man – mokymosi diena. Juk reikia sužinoti daug dalykų, su kuriais nebuvau susidūrusi anksčiau. Džiugu, kad man pataria ir bičiulės, kurios turi vaikų, ir draugo sesuo, o ir pati vis ką nors skaitau internete. Labai domiuosi“, – dar vasario mėnesį prisipažino atlikėja.

Tąkart D.Starinskaitė pasakojo, kad gimus kūdikiui ilgai atsiriboti nuo muzikos nesiruošia.

„Labai tikiuosi vaikeliui gimus surasti laiko muzikai ir sukurti daugiau dainų iki metų galo. Taip pat jau esu suplanavau kelis pasirodymus praėjus kiek laiko po gimdymo“, – šypsodamasi pridūrė D.Starinskaitė.

Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney / Asmeninio albumo nuotr.
Daiva Starinskaitė ir Chrisas Leaney / Asmeninio albumo nuotr.

D.Starinskaitė ir australų aktorius ir rašytojas C.Leaney susižadėjo 2016-aisiais po trejų metų draugystės. Vis dėlto dar 2020-ųjų birželį atlikėja portalui 15min sakė, kad vestuvių jiedu kelti neskuba.

„Mes labai nesureikšminame vestuvių, susižadėjimas buvo kaip ženklas, kad norime būti kartu. Apskritai, vestuvės nėra man labai svarbios, tai nežinau... Kai vestuvės bus, tai bus. O gal ir nebus“, – portalui 15min tąkart pasakojo D.Starinskaitė.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama