Dėl pergalės „Muzikinėse kovose“ Sasha Song atsiaugino plaukus

Sasha Song / LRTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-06 10:46
Penktadienį „Lietuvos Ryto“ televizijoje prasideda daugiausia muzikinių grupių Lietuvos televizijų istorijoje muzikinių grupių subūręs projektas “Muzikinės kovos”. Savo jėgas projekte bando net 32 legendinės grupės ir atlikėjai.

Pirmojo turo, pirmoje kovoje susitinka legendinė grupė „Rondo“ ir dėl „Muzikinių kovų“ plaukus atsiauginęs Sasha Song. Kaip sako pats atlikėjas , dainininkui svarbu ne tik balsas, bet ir išvaizda. “„Tikiu, kad nauja šukuosena, dar labiau padidins mano gerbėjų būrį ir padės laimėti. “, – priduria. Grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas – -Faras, nenonorėdamas nusileisti savo oponentui, pasiryįžo pirmą sykįi gyvenime repuoti.

Visa tai, daug geros muzikos ir linksmų užduočių – jau pirmoje muzikinių kovų laidoje šį penktadienįi 19.30 val. per „Lietuvos ryto“ televizijąa.

Prie Muzikinių kovų projekto vairo stojo dainininkas, aktorius, TV laidų vedėjasą Deivisį Norvilas, visada objektyvus, vienintelis tikras muzikos apžvalgininkas Lietuvoje Ramūnas Zilnys ir jauna, ambicinga, muzikinių TV laidųprojektų dalyvė beiir TV laidų vedėjaą Marija Silickaja.

Muzikinėse kovose“ nėra teisėjų ir nėra pralaimėjusių. Tik, žiūrovai, sprendžia, kuri grupė verta geriausios titulo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama