Dėl plikės kompleksavęs Sasha Song išbandė modernią plaukų augimo skatinimo procedūrą

Sasha Song sudalyvavo eksperimente „Pokyčių mėnuo“ / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-03 13:36
Dmitrijus Šavrovas, visiems geriau pažįstamas kaip dainininkas Sasha Song, atviravo, kad per pastaruosius metus jo gyvenimo būdas pasikeitė kardinaliai. Žinomas vyras ne tik metė žalingus įpročius, pradėjo sveikai gyventi, bet ir po ilgo laiko grįžo į sporto salę. Dar daugiau, atlikėjas pagaliau ryžosi atsikratyti jį ilgus metus kamavusio komplekso – plikimo.

Tokiems pokyčiams dainininką paskatino TV3 realių pokyčių laida „Grožio mėnuo“, kur žinomo vyro išvaizda pasirūpino profesionalūs grožio specialistai, sporto treneriai ir stilistai.

„Pradėjau sveikai gyventi, sveikai maitintis, atsisakiau alkoholio. Pradėjau puoselėti savo sielą, tai nusprendžiau puoselėti ir savo kūną“, – priežastį, kodėl sutiko dalyvauti šiame projekte, atskleidė Sasha Song.

Realių pokyčių laidoje garsus dainininkas tikino, kad žinomas žmogus turi atrodyti gerai, tačiau pats niekada gyvenime nesilankė pas grožio specialistus: „Niekada gyvenime nedariau jokių procedūrų, susijusių su oda, bet manau, kad atlikėjas turi gerai atrodyti. Tuo ne tik moterys turi domėtis, bet ir vyrai, nes technologijos eina į priekį ir tuo reikia pasinaudoti. Keistis labai svarbu, galų gale, kad neatsibostum pačiam sau ir žmonėms.“

Laidoje dainininkas buvo itin atviras. Jis atskleidė didžiausią savo kompleksą – plikimą.

„Aš visada turėjau plaukų, vaikystėje mano plaukai buvo ilgi... Nekompleksuoju dėl to, susitaikiau su tuo, bet man tiesiog patinka plaukai“, – šypsodamasis kalbėjo vyras.

Žinomam atlikėjui buvo atlikta PRP plazmoliftingo procedūra, kuri padeda sustabdyti plikimą ir skatina naujų plaukų augimą. Šios procedūros metu, kurią atlikėjui atliko grožio klinikos „Estetus“ vadovė ir lazerio specialistė Gražina Meilutienė, buvo paimtas Sasha Song kraujas ir suleistas tiesiai į galvos odą.

Dainininkas atskleidė, kad šią procedūrą reikės kartoti dar kelis kartus, kad būtų matomas akivaizdus rezultatas. „Gal po kokių kelių mėnesių mane žiūrovai pamatys su ilgais plaukais?“ – šypsodamasis klausė Sasha Song.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama