Sasha Song už legendinę dainą „Mamai“ dėkingas Ovidijui Vyšniauskui

Sasha Song / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-08 10:15
Daugiau kaip keturiasdešimt metų išskirtine kūryba klausytojus žavintis Ovidijus Vyšniauskas su jubiliejiniais koncertais grįžta į didžiąsias šalies sales Šiauliuose ir Vilniuje. Drauge su juo scenoje pasirodysiančios jaunosios kartos žvaigždės neslepia, kad lietuviškos estrados veterano kūriniai yra itin populiarūs jaunimo vakarėliuose. O Sasha Song atvirai prisipažino visą gyvenimą liksiantis dėkingas Ovidijui už sėkmingą karjeros startą.

Dėkingas už karjerą

Scenoje legendinę dainą „Mamai“ kartu su vakaro šeimininku atliks Sasha Song. Būtent jam O. Vyšniauskas ir parašė šį legendinį kūrinį, tapusį jaunojo dainininko vizitine kortele.

Tuo metu Dimai Šavrovui, vėliau pasivadinusiam Sasha Song, buvo 12 metų. Vaikinukas mokėsi Balio Dvariono muzikos mokykloje, o ją vieną dieną aplankė naujų talentų ieškojusi tuometinė Ovidijaus Vyšniausko žmona Vilija Grigonytė. Mokytoja iškart pagalvojo apie berniuką, labai gražiai dainuojantį Whitney Houston dainas ir galintį puikiai atlikti jos kultinę „I Will Always Love You“. Tuo metu ši daina buvo itin populiari ir dažnai dainuojama, todėl pasiūlymas labai nenustebino. Tačiau kai moteris išgirdo, kaip ją atlieka D. Šavrovas, tą pačią akimirką pakvietė pasirodyti „Muzikiniame viešbutyje“.

„Ten į mane dėmesį ir atkreipė Ovidijus, nusprendęs man parašyti dainą „Mamai“. Puikiai prisimenu akimirką, kai pirmą kartą klausėmės jos su mama. Ji iškart apsiverkė. Aš dainą perpratau net būdamas vaikas, nes augau be tėvo. Todėl šis kūrinys labai artimas. Nežinau, kokia energetika mus su Ovidijumi siejo tuo momentu, bet dėl to ir pavyko sukurti tokį kūrinį. Tai labai reta“, – įsitikinęs Sasha Song.

O. Vyšniauskui jis yra dėkingas ne tik už šią kultinę dainą, lydinčią nuo karjeros pradžios. „Liksiu jam visą laiką dėkingas ne tik už dainą „Mamai“, be kurios neapsieina nė vienas mano pasirodymas, nesvarbu, ar tai koncertas naktiniame klube, ar akustinė programa, ar su simfoniniu orkestru, – neslepia Sasha Song. – 1995 metais jis buvo mano prodiuseris, padėjo išleisti debiutinį albumą, už kurį gavau „Bravo“ apdovanojimą. Su Ovidijumi teko nemažai laiko praleisti įrašų studijoje. Jis buvo mano mokytojas, pirmas ir pagrindinis žmogus, atsakingas už mano sėkmę ir karjeros startą“.

Sasha Song atlieka jį išgarsinusį O. Vyšniausko parašytą ir kūrinį „Mamai“:

Iglė Bernotaitytė mielai dainuoja O. Vyšniausko dainas

Kad Lietuvos estrados žvaigždė mėgstama ir jaunimo, nė kiek nestebina „X faktoriaus“ nugalėtojos Iglės Bernotaitytės, taip pat koncertuosiančios jo 60-mečio koncertuose. „Man labai didelė garbė pasirodyti vienoje scenoje su tokiu atlikėju. Ovidijus yra labai nuostabus žmogus, su juo bendraujant visai nesijaučia amžiaus skirtumo“, – sako nuo mažens su estrados žvaigždės dainomis augusi Iglė. Muzikinį projektą laimėjusi mergina pabrėžia, kad O. Vyšniausko dainos ją lydi ir dabar. Vakarėliuose, mašinoje draugai neretai klauso populiaraus atlikėjo šlagerių. „Mano dvi geriausios draugės yra didelės jo gerbėjos. Jos tikrai nepraleis progos ateiti į koncertą pasiklausyti mylimų dainų“, – neabejoja Iglė. Jubiliejiniuose koncertuose pasirodys ir daugiau populiarių jaunosios kartos atstovų. Tarp jų – „X faktoriaus“ finalininkė Paulina Paulauskaitė, į koncertus atvyksianti tiesiai iš Didžiosios Britanijos, mat šiuo metu ten studijuoja.

O. Vyšniauskas ir pats jaučiasi aktyvesnis nei jaunystėje

Pastaraisiais metais itin aktyviai koncertuojanti lietuviškos estrados žvaigždė juokiasi, kad tiek jis net jaunystėje nekoncertavo. „Po pavasarį sėkmingai įvykusio koncertų turo Klaipėdos ir Kauno arenose, prieš didžiąsias žiemos šventes su savo gerbėjais noriu pasimatyti ir kituose didžiuosiuose miestuose. Lapkričio 11 dieną visų lauksiu Šiaulių arenoje, o gruodžio 14 dieną – Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje. Tiems, kas ateis manęs pasiklausyti, pažadu tikrai šiltą ir nuoširdų koncertą“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama