Donatas Montvydas ir muzikos prodiuseris Mark Les pristato naują kūrinio „Leisk mylėt“ versiją

Donatas Montvydas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-01 09:25
Donatas Montvydas savo vieną populiariausių hitų „Leisk Mylėt“ atnaujino drauge su Mariumi Leskausku, savo muzikinių pasirodymų meno vadovu. Idėja suteikti dainai naujo skambesio kilo būtent Mariui, nes be šio kūrinio neapsieina nei vienas Donato koncertas.

„Pirmieji dainos akordai gimė mokyklos aktų salėje, kai man buvo 17 metų. Nemažai istorijų sukasi apie šią dainą, bet tiesa yra ta, kad jau tada svajojau turėti jaudinančią meilės baladę”, – prisiminimais apie dainą dalijasi Donatas.

„Mariui pasiūlius, kad pats laikas šią dainą išgirsti kitaip, sėdom prie įrašų ir baladei suteikėm visiškai naują spalvą ir stilių. Tiesa juokauju, jog Marius pasiūlė atnaujinti dainą, nes matyt senoji jos versija labai jam atsibodo“, – šypsosi atlikėjas.

Donatas su Mark Les kolegos ir bičiuliai jau daugiau kaip 10 metų ir kaip patys sako „vienas kitam tapome griežčiausiais kritikais ir tuo pačiu įkvėpėjais nesustoti”.

„Pradėjus drauge koncertuoti ši daina buvo viena iš pirmųjų jo autorinių dainų, kurią atlikdavome koncertuose. Ir ją sugalvojau atnaujintini ne todėl, kad ji atsibodo, o atvirkščiai, nes matau, jog ši daina yra labai reikšminga ir laukiama kiekviename koncerte ir nesvarbu ar tai akustinis koncertas ar klubinis“, – pasakojo Marius Leskauskas.

Donato gerbėjai, kurie ir pavertė senąją dainos versiją hitu, vakar vakare sulaukė išskirtinio dainos pristatymo instagramo gyvoje transliacijoje. Donatas ir Marius gyvai bendravo su savo sekėjais, atsakinėjo į klausimus ir juokėsi iš savo istorijų.

Transliacijos pabaigoje visi kartu pirmą kartą galėjo pasiklausyti ir naująją „Leisk mylėt“ dainos versiją. Toks nuoširdus bei šiltas Donato ir Mariaus bendravimas transliacijos metu puikiai atspindi ir pačią dainą, jos vasarišką nuotaiką bei istoriją.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama