Donatas Montvydas kviečia į vienintelį savo koncertą Palangoje istorinėje vietoje

Donatas Montvydas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-29 09:01
Donatas Montvydas kviečia į savo pirmąjį ir vienintelį šios vasaros koncertą Palangoje istorinėje vietoje – vila „Auska“. Liepos 17 d. jūros pašonėje esanti vila koncerto vakarą virs traukos centru muzikos gerbėjams. Specialiai šiam koncertui bus statoma scena, o garso bei šviesų kiekis drebins visą pajūrį.

Šiam vasaros koncertui atlikėjas rengia galingą pasirodymą ant jūros kranto, kurio  metu skambės ne tik visiems puikiai žinomi hitai, tačiau ir nauji, dar gyvai iki šiol negirdėti kūriniai. Unikalus stilius, galingas balsas, gyvo pasirodymo jėga ir judesio estetika išskiria jį iš kitų.

Nors tikru vasaros simboliu tapusi Palanga kasmet ir džiugina poilsiautojus pačiais įvairiausiais renginiais, atlikėjas teigia, jog ši programa taps išskirtiniu šios vasaros koncertu.

„Geras jausmas vėl sugrįžti prie to, kas labiausiai jaudina – būti scenoje. Todėl ruošiantis šiam renginiui tiek organizaciniai klausimai, tiek repeticijos, tiek visas pasiruošimas tapo ilgai lauktu ir motyvuojančiu procesu.

Šis vakaras bus ypatingas, tai mano vienintelis pasirodymas šią vasarą Palangoje, todėl nekantrauju su gyvo garso grupe atlikti hitais tapusius kūrinius iš artėjančio naujo albumo. Tikrai pažadu galingiausią vilos „Auska“ sezono atidarymo renginį. Tikiuosi tą vakarą atėję žiūrovai bus nusiteikę linksmintis garsiai!“ – dalinasi Donatas.

Atlikėjas neabejoja, jog drebinantis pasirodymas sukurs ryškius bei vasariškus prisiminimus ne tik ištikimiausiems gerbėjams, tačiau ir visiems koncerto svečiams.

Donatas Montvydas dalinasi žinia su ištikimiausiais gerbėjais – jau nuo šiandien prekyboje pasirodė pirmieji bilietai. Vėliau bilietai brangs.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama