Donato Montvydo premjeroje – būrys žinomų veidų: pristatė vaizdo klipą, kurtą Ukrainoje

Donato Montvydo vaizdo klipo „No Strings“ premjera/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-04 19:54
Dainininkas Donatas Montvydas gegužės 4 dieną savo draugams ir gerbėjams pristatė naujausią vaizdo klipą. „Daina „No Strings“ ir jos video man – tarsi kūdikis. Visą dieną jaudinausi ir labai džiaugiuosi pagaliau pristatydamas kūrinį“, – Žmonės.lt premjeros vakarą sakė D. Montvydas.

Kartu su didžiule komanda net du kartus į filmavimus Ukrainoje leidęsis atlikėjęs šį kartą apie dainoje užkoduotą žinutę nedaugžodžiavo.

„Laikausi pozicijos, kad nekalbėsiu nei apie dainos, nei apie vaizdo klipo turinį. Nenoriu kišti savo nuomonės žiūrovams, priešingai – siekiu leisti sužaisti jų fantazijai. Garantuoju, kad kiekvienas, pasižiūrėjęs mano vaizdo klipą, jo simbolius interpretuos savaip“, – teigė D. Montvydas.

„No Strings“ – tai bendras Donato, režisieriaus Jevgenijaus Tichonovo ir operatoriaus Jaroslavo Gavrino darbas.

Donato Montvydo vaizdo klipo „No Strings“ premjera/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Donato Montvydo vaizdo klipo „No Strings“ premjera/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Klipą filmavome Ukrainoje. Viso kūrybinio proceso metu mane supo žmonės, kuriais be galo pasitikiu. Mano nuomone, tūrėjau geriausią komandą. Filmavimo darbai užtruko nemažai laiko – du kartus vykome į Kijevo miestą, ilgai dėliojome scenarijus, vien prie apšvietimo dirbo 8 žmonės. Visi norėjome įgyvendinti bendrą idėją, kad galutinis rezultatas primintų filmo anonsą.“ 

Išskirtinumo šiam darbui suteikė ir tai, ka klipas filmuotas prie apleistos gamyklos. „Įspūdinga lokacija, jaudinanti aplinka“, – kalbėjo Donatas Montvydas.

Sunkiausia žinomam šalies atlikėjui buvo ištverti oro sąlygas. Kadangi filmavimai vyko sausio ir vasario mėnesiais, kūrėją pasitiko žema temperatūra ir lietus.

„Daugybę valandų praleidau šaltyje, bet man tai buvo iššūkis. Aplinka leido atsiskleisti ir kaip aktoriui, ir kaip atlikėjui. Tokių oro sąlygų, dabar manau, reikėjo. Jos išprovokavo klipo metu sukurtą charakterį, užgrūdino, motyvavo.“

Vaizdo klipą D. Montvydas pristatė ir būriui savo bičiulių. Į premjerą atvyko socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir atlikėjas Dominykas Ježeris (OG Version), dainininkė Paula Valentaitė, stilistė Austėja Jablonskytė su vyru, architektu Justinu Žaliu ir kiti. 

Įvertinkite kūrinį:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama