Elizabeth II valdymo jubiliejų „pavogęs“ princas Louisas: atskleista neįprasto elgesio priežastis

Princas Louisas per Elizabeth II jubiliejų / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-14 10:45
Per birželio pradžioje vykusį Elizabeth II valdymo jubiliejų dėmesys krypo ne tik į Jungtinės Karalystės monarchę, bet ir į jos proanūkį princą Louisą. Princo Williamo ir Kate Middleton jaunėlis iškilmių metu prikaustė žvilgsnius savo neramiu elgesiu. Karalienės vaikaitės Zaros Tyndall sutuoktinis Mike'as Tyndallas paaiškino, kodėl per renginį keturmetis elgėsi neįprastai.

Jubiliejaus atidarymo iškilmių metu Bakingamo rūmų balkone pasirodęs princo Williamo ir hercogienės Catherine Middleton sūnus Louisas nepaliko abejingų savo emocijomis.

4-erių karališkosios šeimos atstovas princas Louisas, kuris stovėjo kartu su savo vyresniuoju broliu 8-erių princu George'u ir vyresniąja seserimi 7-erių princese Charlotte, Vėliavos pagerbimo ceremonijos metu akivaizdžiai nuobodžiavo, o netrukus parodė, kad jam ši šventė nei kiek nepatinka.

Mažasis princas stebėdamas ceremoniją rankomis prisidengė ausis ir šaukė stovėdamas šalia 96-erių prosenelės karalienės Elizabeth II, kuriai jo išdaigos pasirodė visai smagios.

Tuo tarpu Kate Middleton ne kartą bandė sudrausminti savo jaunėlį, tačiau jam, regis, mamos pastabos buvo nei motais. Tokios sūnaus reakcijos galiausiai šypseną sukėlė ir pačiai hercogienei.

Tai buvo ne vienintelis kartas, kai mažylis pritraukė dėmesį savo elgesiu. Louisas šėlmiškai elgėsi ir platininių valdymo iškilmių uždarymo metu, kur jį tramdyti bandė ne tik mama Kate Middleton, bet ir Zaros Tyndall sutuoktinis Mike'as Tyndallas, rašo „Page Six“.

Kate Middleton, Mike'as Tindallas, princas Louisas per Elizabeth II jubiliejų / Scanpix nuotr.
Kate Middleton, Mike'as Tindallas, princas Louisas per Elizabeth II jubiliejų / Scanpix nuotr.

Praėjus kuriam laikui po iškilmių Z.Tyndall sutuoktinis M.Tyndallas tinklalaidėje „The Good, the Bad & the Rugby“ paaiškino, kodėl per renginį keturmetis Louisas elgėsi neįprastai. Pasirodo, berniukas valgė... daug saldumynų.

„Su savimi jie buvo pasiėmę daugybę saldumynų, tad jis visiškai apsvaigo nuo cukraus“, – pasakojo M.Tindallas.

M.Tindalas renginio metu ne kartą buvo pastebėtas bandantis sutramdyti mažąjį Louisą. Jis mažyliui tarė ir griežtesnį žodį, ir bandė derėtis juoko forma.

„Jiems sunku, jie visi dar maži, o reikia, kad sėdėtų ramiai nuo antros iki penktos valandos. Tai nemažai laiko, – kalbėjo jis. – Taigi, kaip žino visi tėvai, tuo metu tiesiog darai viską, ką reikia daryti.“

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama