„Eurovizija 2018“: įvertinkite Latvijos atstovę Laurą Rizzotto

Laura Rizzotto / „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 21:50
Šeštadienį Latvijoje įvyko dainų konkurso „Supernova“ finalas, kurio nugalėtoja Laura Rizzotto atstovaus Latvijai tarptautiniame konkurse „Eurovizija“. Į Lisaboną ji nusiveš dainą „Funny Girl“.

Konkurse „Supernova“ šiemet dalyvavo 21 atlikėjas ir grupė. Aštuoni iš jų pasirodė finale. Tiesioginės transliacijos metu balsavo ir vertinimo komisija, ir žiūrovai. Jų balsai nulėmė, kad šiemet didžiojoje „Eurovizijoje“ dalyvaus Brazilijoje gimusi ir užaugusi Laura.

L.Rizzotto gimė 1994-ųjų liepos 18 d. Rio de Žaneire. Po mokyklos ji įstojo į Berklio muzikos koledžą, o savo debiutinį albumą „Made in Rio“ išleido 2011-aisiais. Po dvejų metų ji persikėlė gyventi į Los Andželą, kur toliau tęsė muzikos studijas Kalifornijos menų institute, o praėjusiais metais ji įgijos muzikos magistro diplomą Kolumbijos universitete.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.

Nors Latvijoje Laura taip niekada ir negyveno, savo šeimos šaknų ji niekuomet nepamiršo ir didžiuojasi kilusi iš Latvijos. Vis dėlto latviai apie ją iki šiol žinojo ne tiek ir daug, todėl galima suprasti L.Rizzotto džiaugsmą, kai visa šalis ja patikėjo ir suteikė progą atstovauti Latvijai „Eurovizijoje“.

„Mes laimėjome! Dėkoju, Latvijai, kad patikėjo manimi, savo nuostabiai šeimai ir visiems, kurie balsavo. Liels Paldies (liet. labai ačiū). Jūs manimi didžiuositės“, – po pergalės feisbuke rašė Laura.

Latvijos atstovė Laura Rizzotto su daina „Funny Girl“ pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, vyksiančiame gegužės 10-ąją.

„Eurovizija 2018“ rengiama Lisabonoje. Pirmasis pusfinalis – gegužės 8-ąją, o antrasis pusfinalis – gegužės 10-ąją (jame šou surengs ir Lietuvos atstovas). Didysis „Eurovizijos“ finalas numatytas gegužės 12 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama