„Eurovizijoje“ 2000-aisiais sužibėję „Brainstorm“ viešėdami Vilniuje atskleidė sėkmės receptą

Grupė „Brainstorm“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-15 19:00
Sekmadienį „X Faktoriaus“ superfinale koncertavę latvių grupė „Brainstorm“ pirmadienį ir vėl lipo į lietuvišką sceną: tapo nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos svečiais.

Pirmadienio vakarą LRT studijoje vyko septintosios „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas – ją televizijos žiūrovai pamatys šeštadienio vakarą. 

Į sceną lipo aštuoni dainininkai, filmavimo metu juos vertino komisijos nariai iš Lietuvos. Šeštadienį už patikusius atlikėjus balsuos televizijos žiūrovai, bus paskelbti ir užsienio komisijos narių balsai. Susumavus rezultatus kovą paliks net trys atlikėjai. 

Televizijos žiūrovai pamatys ne tik aštuonis Lietuvos dainininkų pasirodymus, bet ir išgirs latvių „Brainstorm“ dainas – pirmadieniniame filmavime žvaigždės iš Latvijos uždainavo svečių teisėmis. 

Lietuvos scenoje „Brainstorm“ dainavo ir savaitgalį: pasirodė „X Faktoriaus“ superfinale. 

O „Eurovizijos“ atrankoje atliko net du kūrinius: kultinį „Aha“ ir naujausiąjį „A Day Before Tomorrow“.

Lietuvos publika mėgstamus „Brainstorm“ sutiko kaip niekad šiltai, grupės lyderis neslėpė džiaugsmo. Po pasirodymo latviai bendravo su „Eurovizijos“ atrankos vedėja Gerūta Griniūte, su kuria dalijosi mintimis apie „Eurovizijos“ konkursą.

Šiems latviams „Eurovizija“ yra reikšminga – kartą jie ten ir patys atstovavo Latvijai: 2000-aisiais pelnė trečią vietą. „Ėjome ten visai jauni ir nežinojome, ko tikėtis“, – kalbėjo Renaras Kauperis, iki šiol negalintis paaiškinti savo sėkmės.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Paklaustas, kokią dainą į konkursą siųsti geriau – lyrišką baladę ar trankų kūrinį, Renaras Kauperis sudvejojo: „Manau, ir toks, ir kitoks kūrinys gali pelnyti sėkmę. Viskas priklauso nuo požiūrio“, – savo paslaptį atskleidė jis.

Vokalistas taip pat pasidžiaugė, kad nors „Brainstorm“ „Eurovizijoje“ dalyvavo prieš 16 metų, konkursas jiems iki šiol liko aktualus: antai grupės narys Kaspars šįmet yra nacionalinės Latvijos „Eurovizijos“ atrankos komisijos narys.

„Šįmet tikrai turime, iš ko rinktis – yra daug stiprių pasirodymų, todėl atrankos baigtis dar neaiški“, – kalbėjo jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama