Festivalio „Roko naktys“ įžangoje griaudės pasaulinį koncertų turą pradėję latviai „Relicseed“

„Relicseed“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-26 14:22
Kovo 1-ąją į Lietuvą sugrįš energingieji metalistai „Relicseed“. Dar 2004-aisiais Latvijos scenoje autoritetą apsigynusi heavy/thrash metal grupė per dešimtmetį pasėjo savo muzikos sėklą visame pasaulyje, kartu pavergdama ir Lietuvos publiką. Netrukus ši ir vėl galės papurtyti karčius su „Relicseed“.

Šiemet 10-ąjį jubiliejų švenčianti latvių grupė „Relicseed“ rengia pasaulinį koncertinį turą, kurio metu aplankys Ameriką, Aziją ir Europą, o jau  kovo 1 dieną ruošia ypatingą koncertinę programą Vilniuje, „Alaus namų“ scenoje. Joje „Relicseed“ pasirodymu prasidės festivalio „Roko naktys“ specialiųjų koncertų serija.

Koncerte latviai žada pristatyti balandžio mėnesį pasirodysiantį trečiąjį savo albumą, prie kurio kūrimo prisidėjo ir žymusis amerikietis Bryanas Carlstromas – grupių „Alice in Chains“, „The Offspring“, „Anthrax“ bei „Armored Saint“ prodiuseris.  

Tūkstantines gerbėjų minias burianti „Relicseed“ scena ne kartą dalijosi su tokiomis pasaulinio lygio grupėmis kaip „Sabaton“, „Evile“ ir daugeliu kitų, o praėjusią vasarą apšildė kultinius amerikiečius „Testament“. Šįkart jie ketina kaip reikiant supurtyti lietuvius sostinės „Alaus namuose“. Svečius iš Latvijos apšildys energingieji „Roadkill“.

Šiuo koncertu festivalis „Roko naktys“ primena, kad rugpjūčio 15-16 dienomis seno gero roko dvasia koš Varėnos Dainų slėnį. Ilgametis lietuviškas festivalis nudžiugins savo prisiekusius gerbėjus išgrynintu žanru ir roko monstrų apgultimi. „Roko naktų“ grupės bus pradėtos skelbti jau netrukus. Festivalio bilietus platina „Tiketa“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama