Gerbėjai sulaukė – „Måneskin“ lyderis Damiano pasidalijo pirma nuotrauka iš Vilniaus koncerto

„Måneskin“ pasirodymas Vilniuje / L.Grušecko, E.Sabaliauskaitės, R.Drukteinytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-10 21:02
Vilnių sudrebinus „Måneskin“ koncertui, grupės lyderis Damiano Davidas pasidalijo pirmąja nuotrauka iš Lietuvos. Joje užfiksuota siautulingo pasirodymo akimirka su fanais.

Italų „Måneskin“ gerbėjai Lietuvoje laukė, kada gi grupės nariai pasidalins akimirkomis iš koncerto Vilniuje. Nors po sostinėje nuaidėjusio „Summer in the city“ festivalio  grupės instagramo paskyroje pasirodė kelios koncerto akimirkos, praėjus kelioms dienoms nauja nuotrauka pasidalijo ir vokalistas Damiano Davidas.

Penktadienį grupės lyderis į savo instagramo paskyrą įkėlė juodai baltą nuotrauką, kurioje jis Vingio parko scenoje pozuoja rankas iškėlęs aukštai į viršų.

Po nuotrauka jis paliko trumpą įrašą, kuris pažymėjo koncerto Lietuvoje datą. Ilgai netrukus susirinko šimtai lietuvių ir užsieniečių komentatorių, kurie D.Davidui negailėjo liaupsių ir net prisipažinimų meilėje.

Akimirkomis po koncerto Vilniuje buvo pasidalinta ir bendroje „Måneskin“ instagramo paskyroje. Keliose nuotraukose buvo užfiksuoti grupės gitaristai Victoria De Angelis ir Thomas Raggi, keliaujantis per minios rankas.

„Nardymas po sceną Lietuvos festivalyje „Summer in the city fest“ ir link kito etapo. Geriausias jausmas pasaulyje ir stipriausias jaudulys, pasiilgau jūsų visų!“ – rašoma po nuotraukomis.

Primename, kad birželio 7-ąją į Lietuvą atvykusius italų rokerius apšildė visas būrys garsiausių lietuvių atlikėjų. Tiesa, stebint į prieš pat „Måneskin“ pasirodymą Vingio parke pradėjusią gausėti milžinišką minią, tapo akivaizdu, kad italų rokerių pasirodymo lietuviai laukė labiausiai. 

Saulei besileidžiant į Vingio parko sceną su trenksmu žengusius italus „Måneskin“ publika pasitiko triukšmingomis ovacijomis ir šūksniais. Roko grupė startavo su hitu tapusia daina, „Eurovizijoje“ skambėjusia „Zitti e buoni“.

„Mes čia esame pirmą kartą, turite parodyti, kokie išprotėję esate!“ – po kelių dainų į tūkstantinę minią kreipėsi grupės lyderis Damiano Davidas.

Grupė savo pasirodymo metu Lietuvos gerbėjams padovanojo ir kitus garsiausius savo hitus, tokius kaip „Mammamia“, „I Wanna Be Your Slave“, „Beggin“, „Coraline“ ir kt. Vingio parke nuskambėjo ir naujausia „Måneskin“ daina  „Supermodel“.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama