„Gerumo Kalėdos“ pildė vaikų su negalia svajones: Mackevičių šeima berniukui dovanojo antialerginį kačiuką

Rolandas ir Ieva Mackevičiai sūnumi Motiejumi, dukra Meile ir kauniečių šeima, kurios svajonę išpildė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-25 12:42
Vos per kelias savaitės „Gerumo Kalėdų“ iniciatyva išpildė net 30 vaikų svajonių, o jautriausi iniciatyvos momentai buvo užfiksuoti vaizdo reportaže. Akcijos sumanytoja interjero studijos vaikams „Lovely mess“ įkūrėja Lauryna Glicienė tikisi, jog šios akimirkos sušildys žmonių širdis ir primins jiems, jog stebuklai egzistuoja.

Žiūrėkite vaizdo reportažą:

„Supratau, jog šioms ypatingoms šeimos svarbu ne tik fizinis jų vaikų svajonių įgyvendinimas, bet ir parodytas dėmesys. Daugelio šeimų istorijos mane labai palietė ir privertė susimąstyti apie šeimos vertybes. Visgi dar neatsakiau sau į klausimą, iš kur semiasi kantrybės mamos, auginančios ypatingus vaikus? Liūdna, jog dėl karantino negalėjome aplankyti visų šeimų, kurių vaikų svajones įgyvendinome. Tad pasižadėjau, jog kitąmet nuvyksime pas jas ir jaukiai pabendrausime prie arbatos puodelio.

Pildant vaikų su negalia svajones buvo daug nerimo ir nemigos naktų. Dėkoju nuostabiems žmonėms, kurie buvo šalia: rėmėjams, klientams ir ambasadoriams. Be jų nieko nebūtų įvykę. Turėjome tokią situaciją, jog įsipareigojome berniukui padovanoti antialerginį katiną, tačiau sužinojome, jog veislynuose jų nebėra, visi buvo pažadėti naujiems šeimininkams. Ir įvyko stebuklas. Viena šeima sutiko atsisakyti gyvūnėlio tam, kad jis galėtų apsigyventi pas kaunietį Armandą, kuris kovoja su protine negalia ir kitomis lydinčiomis ligomis“, – apie iniciatyvos iššūkius pasakojo L.Glicienė.

Šeimos buvo aplankytos dar iki sugriežtinant karantiną.

Lauryna Glicienė su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Lauryna Glicienė su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Kanados Sfinkso veislė – hipoalerginė, dėl šios priežasties tai buvo vienintelis gyvūnas, kuris galėjo apsigyventi Armando šeimos namuose. Nuvykti į Kauną pasisiūlė „Gerumo Kalėdų ambasadoriai“ Ieva ir Rolandas Mackevičiai.

„Aplankėme ir susipažinome su berniuku Armandu ir jo mama. Jo svajonė buvo kačiukas, kurio laukė dvejus metus. Prieš metus kažkas pavedė, o ir kačiuko reikia nepaprasto, beplaukio, kad nesukeltų alergijų. Ačiū „Lovely mess“ už tokią iniciatyvą. Manau, su šeima palaikysime kontaktą ir ateityje“, – savo socialinėje paskyroje rašė R.Mackevičius.

Rolandas ir Ieva Mackevičiai sūnumi Motiejumi, dukra Meile ir kauniečių šeima, kurios svajonę išpildė
Rolandas ir Ieva Mackevičiai sūnumi Motiejumi, dukra Meile ir kauniečių šeima, kurios svajonę išpildė

Dainininkas Donatas Montvydas su žmona Veronika dėmesiu apgaubė dvylikamečio Žybarto šeimą. Berniukas svajojo tik apie „Lego“ konstruktorių, o susitikus žinoma šeima jį nustebino dovanodama dviratį.

Veronika ir Donatas Montvydai su dvylikamečiu Žybartu
Veronika ir Donatas Montvydai su dvylikamečiu Žybartu

Laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukrele Marija supakavo ir išsiuntė kvietimus į 21-ą delfinų terapiją.

Savarankiškai nevaikštančiam Saturnui linkėjimus skubėjo perduoti verslininkė.

Indrė Kavaliauskaitė / Martyno Stankaičio nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė / Martyno Stankaičio nuotr.

Patricija Gadžijeva, kuri itin draugiškam berniukui įteikė išsvajotą radijo bangomis valdomą automobilį. Žurnalistė Laura Mazalienė kartu su „Lovely mess“ studijos įkūrėja L.Gliciene aštuonmetei Lėjai, mėgstančiai keliones, dovanojo specialią automobilinę kėdutę.

Lietuvoje yra per 30 000 šeimų, kuriose auga negalią turinčių vaikų. Dauguma tokių šeimų statistiškai yra nepilnos ir paprastai bent vienas iš tėvų nedirba, nes turi rūpintis negalia turinčiu vaikeliu. Tad labdaros ir paramos fondo „Algojimas” kviečia dalintis gerumu visus metus ir padėti tokioms šeimoms išpildant jų vaikučių svajones. 

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama