Grupė „Imagine Dragons“ atvyks į Latviją: žada didžiausią koncertą Baltijos šalyse

Grupė „Imagine Dragons“ (iš kairės): Danielis Wayne'as Sermonas, Danas Reynoldsas, Benas McKee ir Danas Platzmanas / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-11-01 21:12
Amerikos roko grupė „Imagine Dragons“ darkart aplankys Rygą. Ketveriukė oficialiai paskelbė, kad pasaulinių gastrolių „Mercury World Tour“ metu Latvijoje surengs didžiausią kitų metų koncertą Baltijos šalyse.

Superhitų kūrėjai, pelnę „Grammy“, Amerikos ir „Billboard“ muzikos apdovanojimus, surengs pasirodymą Rygoje. Pasaulinio turo „Mercury World Tour“ koncertas vyks birželio 1-ąją Miško parko „Žaliajame teatre“.  

Tai, kas nutiko Las Vegase, ne visada turi likti šiame JAV mieste – 2013-aisiais geriausia nauja grupe tituluota „Imagine Dragons“ greitai tapo garsiausia Las Vegaso roko grupe nuo „The Killers“ laikų.

„Imagine Dragons“ yra viena stipriausių koncertinių grupių, galinčių išparduoti bilietus didžiausiose pasaulio stadionuose bei arenose. Lydimi neatremiamos energijos, nuostabių ir apgalvotų šou „Imagine Dragons“ koncertai tapo tikrais muzikiniais nuotykiais, kuriuose roko muzika jungiasi su hiphopo, folko ir elektronikos elementais.

Tai bus ne pirmasis grupės koncertas Latvijoje – 2013 metais grupė surengė nepamirštamą pasirodymą „Positivus“ festivalyje, o 2016-aisiais Rygos „Arena Riga“ įvyko anšlaginis rokerių koncertas.

„Imagine dragons“ / Erico Ray Davidsono nuotr.
„Imagine dragons“ / Erico Ray Davidsono nuotr.

Nuo pat debiuto „Imagine Dragons“ tapo viena didžiausių ir įdomiausių roko grupių pasaulyje. Grupė jau pelnė 53 prestižinius muzikos apdovanojimus: laimėjo tris „Amerikos muzikos apdovanojimus“, devynis „Billboard Music Awards“, „Grammy“ apdovanojimą už geriausią roko pasirodymą, „MTV vaizdo muzikos apdovanojimą“ ir „Pasaulio muzikos apdovanojimą“ kaip geriausia roko grupė.

2014 metais grupė buvo pristatyta keturiolikai „Billboard Music Awards“ apdovanojimų ir laimėjo kategorijoje „Geriausia metų grupė“. 2018 metais ji buvo pristatyta vienuolikai „Billboard Music Awards“ ir laimėjo kategorijoje „Geriausias metų albumas“.

„Imagine Dragons“ su trimis hitais „Believer“, „Thunder“ ir „Radioactive“ užėmė 1 vietą „Billboard“ roko topuose. Įtakingo muzikos žurnalo „Rolling Stone“ redaktoriai dainą „Radioactive“ pavadino didžiausiu metų roko hitu.

„Imagine Dragons“ buvo dažniausiai 2018 metais „Spotify“ platformoje klausoma grupė ir tapo pirmąja roko grupe, kurios trys dainos „Believer“, „Thunder“ ir „Radioactive“ buvo perklausytos daugiau nei po vieną milijardą kartų.

Bilietus į vienintelį „Imagine Dragons“ koncertą bus galima įsigyti nuo lapkričio 5 dienos, 10 val. ryto, visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt. Dvi dienas prieš, lapkričio 3 dieną, nuo 10 valandos, prasidės išankstinė bilietų prekyba registruotiems „Live Nation“ koncertų klubo nariams. 

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama