I.Jankauskaitė pristato muzikinį klipą: įsiamžino jaunavedžių poros, finale – Ingos staigmena

Inga Jankauskaitė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-22 09:48
Inga Jankauskaitė prieš kurį laiką savo socialiniuose tinkluose paviešino kvietimą, kuriame žmones kvietė tapti jos muzikinio klipo dalimi. Žmonės noriai dalinosi gražiausiomis vestuvių akimirkomis, kurios ir tapo šiandien pristatomo muzikinio klipo „Bėgam ant kalno“ dalimi. Tiesa, vaizdo klipe galima išvysti ir pačią atlikėją su jaunosios nuometu.

Pasakodama apie vasaros gaiva alsuojantį kūrinį dainininkė I.Jankauskaitė – atvira, kad visai neplanavo šio kūrinio sieti su vestuvėmis, tačiau tai gavosi labai natūraliai.

„Daina „Bėgam ant kalno“ – tai mano pasiūlymas jums šiai vasarai! Šokiams, kelionėms, atostogoms. Labiausiai mėgstu nagrinėti įprastas dainoms temas, surasdama visiškai savo kampą, kuriame būtina ironija ir dar būtinesnis švelnumas. Tada gimsta humoras! Ir nors rašydama dainą visai neplanavau, jog ji bus apie vestuves, tačiau matyt ji pati norėjo būt apie tai, o kas aš tokia, kad priešinčiausi. Tai todėl net neabejoju, kad atsiras visokių interpretacijų ta tema. Ir tegu!“, – pasakoja Inga.

Kūrinio „Bėgam ant kalno“ vaizdo klipe galima pastebėti net 14 skirtingų jaunavedžių porų, o taip pat ir pačią atlikėja. Ši idėja kūrėjai kilo tuomet, kai vis sulaukdavo daugybės žinučių ir vaizdo įrašų, kuriuos jos kūriniai skamba svarbiausių gyvenimo akimirkų metu.

Būtent tai paskatino paskelbti viešą kreipimąsi į visus, kurie turi įamžinę savo santuokos dienos akimirkas ir visa tai paversti bendru kūriniu. Atlikėja džiaugiasi, kad norinčiųjų buvo išties daug ir teko įvykdyti nemenką atranką, kad gautųsi vientisas ir muzikalus vaizdo klipas.

„Paskui šitą tėkmę atėjo ir klipo idėja. Vis gaunu ir gaunu žinučių, jog savo svarbiausiai šventei jaunieji renkasi mano dainas – šokiui, fonui, daina „Nenutrauk šito siūlo“ ne kartą buvo pasirinkta vietoj priesaikos. Tai absoliučiai nuostabu ir labai mane džiugina. Todėl nusprendžiau, dėkingumo vardan, pasiūlyti tapti mano klipo dalimi, atsiunčiant savo vestuvių akimirkas. Iš to nemenko srauto sumontavom klipą. Labai gražu ir gera žiūrėt į laimingus žmones! Kviečiu ir jus panert į tą džiugesį – didžiausią deficitą šiuo metu“, – atvirauja dainininkė.

Kviečiame išvysti naujausią I.Jankauskaitės vaizdo klipą „Bėgam ant kalno“:

Kūrinys „Bėgam ant kalno“ jau greitai nuskambės ir šios vasaros koncertuose. I.Jankauskaitė birželio 25 d. pasirodys „Palūšės valtinėje“, liepos 30 d. Ilzenbergo dvare, o rugpjūčio 6 d. didžiausiame vasaros koncerte Palangos koncertų salėje. Bilietus į koncertus platina bilietai.lt.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama