Ingrida Martinkėnaitė žiemą iškeitė į saulėtą Gran Kanariją: tokios atostogos jai – pirmos

Ingridos Martinkėnaitės atostogos Gran Kanarijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-26 08:02
Grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė su vyru Mindaugu Urbonu ir beveik dvejų metukų dukrele Eva žiemos šalčius nusprendė iškeisti į Gran Kanarijos saulę. Pirmą kartą šioje Kanarų saloje viešinti atlikėja džiaugiasi įspūdžių gausybe, o ir tokios atostogos jai – nauja patirtis! Dainininkė atskleidžia pirmąkart atostogaujanti be savo vyresnėlės Marijos (15). „Ji nusprendė likti Vilniuje ir eiti į mokyklą“, – dukros branda džiaugiasi atlikėja.

I.Martinkėnaitė į saulėtąją Kanarų salą išvyko kone iškart po Naujųjų – sausio 4-ąją. Beveik visą mėnesį, iki pat sausio 30-osios, Gran Kanarijoje praleisianti dainininkė ne kartą yra viešėjusi netoliese esančioje Tenerifėje, visgi šįkart nusprendė įprastą žiemos atostogų kryptį pakeisti į šiek tiek kitą. Kalbėdama su portalu Žmonės.lt, pašnekovė šypsosi nė kiek nesigailinti – Gran Kanarija pulsuoja visai kitokia energija!

„Tenerifėje visuomet daug turistų, o pastaraisiais metais ypač padaugėjo ir lietuvių... Jau net pradėjo užplūsti jausmas it atostogautume Palangoje – ateini į restoraną, o jame sėdi beveik vien tik pažįstami, – juokiasi ji. – Man atostogų metu norisi visai pakeisti aplinką, tad džiugu, kad Gran Kanarijoje viskas kitaip – čia daug vietinių, tad užsisuki į jų gyvenimą ir mėgaujiesi ta ramybe“, – su portalu Žmonės.lt įspūdžiais dalijasi I.Martinkėnaitė.

Pirmąsias dvi atostogų Gran Kanarijoje savaites I.Martinkėnaitė leido sau pailsėti – mėgavosi saulės voniomis, smėlėta jūros pakrante. O tam ir oro sąlygos labai palankios – čia sausio mėnesį saulė lepina net 25 laipsnių šiluma!

„Ir pavaikštinėti smagu, ir pasideginti galima. Tobulas oras“, – portalui Žmonės.lt sako ji.

Dainininkė su šypsena prisipažįsta besidžiaugianti, jog nesirinko populiarių Gran Kanarijos kurortų, o vietoje to atostogas nusprendė praleisti ramiame ir turistų dar nespėtame pamilti Puerto Rico miestelyje.

„Išsinuomojome jaukius apartamentus ir leidome porą savaičių sau tik ilsėtis. Nors buvo labai gera, galiausiai nusprendėme šiek tiek pakeliauti. Prisipažįstu, kadangi atvykome su mažyle, iš pradžių grandiozinių kelionės planų ir nesinorėjo kurpti. Viskas atėjo su laiku – it salą būtume prisijaukinę“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šypsosi Ingrida.

Dabar jau ne tik poilsinėmis, bet ir pažintinėmis akimirkomis besimėgaujanti I.Martinkėnaitė neslepia – Gran Kanarijoje apžiūrėti tikrai yra ką! Dainininkei didžiulį įspūdį paliko ne tik gamta, bet ir gražūs, tvarkingi miestai.

„Su šeima aplankėme nuostabaus grožio Teroro miestelį  ir Gran Kanarijos sostinę Las Palmasą. Čia užsukome ir į didžiulį akvariumą. Iš tiesų, mane visuomet traukia tokios vietos – labai patinka pamatyti jūros gyventojus. Kažkaip net aikčioju iš džiaugsmo“, – portalui Žmonės.lt juokais prisipažįsta Ingrida.

O ir mažylę Evą jūrų pasaulis ne mažiau džiugina. „Pramoga ir mamai, ir dukrai“, – šypsodamasi priduria I.Martinkėnaitė.

Ingridos Martinkėnaitės atostogos Gran Kanarijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Ingridos Martinkėnaitės atostogos Gran Kanarijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Maistas? Pigiau nei Palangoje!

Gran Kanarijoje daugiau nei tris savaites praleisianti I.Martinkėnaitė džiaugiasi, kad saulėtoje Kanarų saloje puikus ne tik oras – ne mažiau džiugina ir kainos.

„Už Palangą tikriausiai dabar jau daug kur pigiau, – nusijuokia ji. – Jei lietuviškuose kurortuose už 5-7 eurus gali nusipirkti tik skrudintų bulvyčių, tai Gran Kanarijoje už beveik tokią pačią kainą gali mėgautis tunu ar kalmarais! Skirtumas tikrai yra.“

Ne kartą Tenerifėje lankiusis I.Martinkėnaitė vis dėlto pastebi, kad Gran Kanarijoje kainos šiek tiek aukštesnės nei lietuvių itin pamiltoje saloje. „Jei patiekalas Tenerifėje kainuodavo apie 10, tai čia už tą patį valgį gali sumokėti apie 14 eurų“, – įspūdžiais dalijasi atlikėja.

Ingridos Martinkėnaitės atostogos Gran Kanarijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Ingridos Martinkėnaitės atostogos Gran Kanarijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, Ingrida priduria, kad Gran Kanarijoje nėra ir tokios restoranų gausybės, kokia turistus pasitinka Tenerifėje. Galbūt todėl keliautojams tenka sumokėti šiek tiek daugiau.

„Gran Kanarijoje ir restoranai ne tokie modernūs, ne tokie puošnūs, bet mums tos pompastikos ir nereikia... Nesame iš tų, kurie mėgsta išsipuošti ir vakarais keliauti per prabangiausias vietas. Poilsis mums nėra apie tai“, – portalui Žmonės.lt sako I.Martinkėnaitė.

Ingridos Martinkėnaitės atostogos Gran Kanarijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Ingridos Martinkėnaitės atostogos Gran Kanarijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Norite patarimo? Keliaukite į Gran Kanariją!

Pastaraisiais metais lietuviai itin pamilo Tenerifę. Ne vienas keliautojas šią salą ne tik renkasi trumpoms atostogoms, bet ir nevengia sugrįžti čia kone kiekvieną šaltąjį sezoną. Tenerifei šiltų jausmų neslepia ir I.Martinkėnaitė, visgi dainininkė ragina nepamiršti ir kitų Kanarų salų. Jas aplankyti tikrai verta!

„Tikrai džiaugiuosi, kad šiemet nutarėme vykti ne į Tenerifę, o į Gran Kanariją. Ir patarčiau kitiems keliautojams, kasmet besirenkantiems šią salą, nebijoti vykti kitur, leistis į naujoves. Nuo to atostogos tampa tik dar malonesnės – jos atneša naujų patirčių“, – sako I.Martinkėnaitė.

Planuojantiems kelionę į Gran Kanariją I.Martinkėnaitė pataria vykti į pietinę salos dalį – ji mažiau turistinė.

„Ypač patiko miestelis Puerto Rico. Jis turi du labai gražius paplūdimius, kuriuose kiekvienas galės ramiai pailsėti. Be viso to, reikėtų aplankyti ir baltąsias kopas ir akvariumą... Tikrai verta visiems pamatyti!“ – dalijasi ji.

I.Martinkėnaitė priduria, kad Gran Kanarija tikrai tiks tiems, kurie ieško ramaus poilsio.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama