Irenos Marozienės dukra paskelbė, kur ir kada vyks atsisveikinimas su netikėtai mirusia verslininke

Irena Marozienė / BNS foto ir Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-22 08:07
Pirmadienį pasklido liūdna žinia, kad mirė 63-ejų verslininkė, „Amatininkių užeigos“ įkūrėja Irena Marozienė, o dabar paaiškėjo, kur, kaip ir kada bus galima su ja atsisveikinti.

Antradienio vakarą netikėtai mirusios verslininkės dukra Justina Marozaitė socialiniuose tinkluose pranešė, kur, kada ir kaip bus galima atsisveikinti su jos mama. Ji kvietė atsižvelgti į tai, ko gyvenimą ir linksmybes mylėjusi I.Marozienė būtų norėjusi – ne liūdno susitikimo, o šventės.

„Visus norinčius – draugus, artimuosius ir bičiulius – kviečiame atsisveikinti su Irena šį ketvirtadienį, 15–18 val. Stiklių kiemelyje.

Užuojautas palikite namie, atsineškite vieną baltą rožę. Palydėkime Ikoną kaip ji norėjo – su šypsenomis, šampanu ir dainomis“, – rašė ji.

Visus norinčius - draugus, artimuosius ir bičiulius - kviečiame atsisveikinti su Irena šį ketvirtadienį, 15-18 val....

Posted by Justina Marozaitė on 2022 m. birželio 21 d., antradienis

Žinoma sostinės verslininkė Irena Marozienė anapilin iškeliavo sekmadienį, o naujiena apie mirtį plačiai pasklido pirmadienį – skaudžią žinią pranešė mamos gedinčios dukros Birutė ir Justina.

Tai sukrėtė daugelį Ireną pažinojusių jos draugų. Žmonės ėmė spėlioti, kas gi nutiko pozityvumu garsėjusiai ir nemažai planų turėjusiai I.Marozienei.

Iš pradžių verslininkės mirties priežastis nebuvo įvardyta. Artimieji portalui Žmonės.lt tik buvo užsiminę, kad moteris šiomis dienomis jautėsi blogai.

Antradienį viena iš dukrų Žmonės.lt patvirtino, kad įvyko nelaimingas atsitikimas. „Dėl žemo kraujo spaudimo pasijuto blogai ir nukrito nuo laiptų“, – Žmonės.lt sakė I.Marozienės dukra.

Kiek anksčiau internete buvo paviešinta ir vienos iš verslininkės dukrų rašyta žinutė socialiniame tinkle. Joje teigta, kad pastarosiomis dienomis dėl žemo kraujo spaudimo prastai besijautusi Irena nukrito ir mirtinai prasiskėlė galvą. Tiesa, vėliau ši žinutė buvo pašalinta.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama