Iš nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pasitraukęs Sasha Song: „Dalyvauti pateikiant vidutinį rezultatą – nenoriu“

Sasha Song
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-24 09:14
Trečiadienio vakarą didžiojoje LRT studijoje vyko jau ketvirtasis nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ filmavimas, kurį vasario 2 dieną per LRT televiziją galės išvysti ir visa Lietuva.

Tarp kitų vienuolikos pasirodymų, į sceną žengti turėjo ir žinomas dainininkas Sasha Song. Tačiau paskutinę minutę dainininkas neatvyko į atrankos filmavimą. 

Ketvirtadienio rytą Žmonės.lt žinomas atlikėjas atskleidė pasitraukimo iš nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos priežastį. Anot jo, kaltas – prodiuseris.

„Išties gaila, tačiau turėjau pasitraukti dėl ne nuo manęs priklausančių priežasčių – sutartu laiku iš prodiuserio negavau tinkamos aranžuotės, ji nebuvo atlikta iki galo. Be to, muziką gavau tik su balsu, o pagal “Eurovizijos„ taisykles dainuoti su įrašytu balsu negalima. Tokiame svarbiame renginyje, kaip “Eurovizija„, troškau dalyvauti ne tik sukurdamas šou, kuriam stipriai ruošiausi, bet taip pat galėdamas pateikti klausytojui aukščiausios kokybės muziką. Dalyvauti pateikiant tik vidutinį rezultatą, deja, nenoriu. Todėl teko pasitraukti“ , – Žmonės.lt sakė Sasha Song. 

Tiesa, apie tai, kad žada dayvauti „Eurovizijos“ atrankoje atlikėjas taip pat pranešė paskutinę minutę. 2009 metais Lietuvai jau atstovavęs Sasha Song į sceną turėjo lipti ne vienas, o kartu su dainininke Dovile ir pristatyti dainą „Bad Boy“.

Be to, pagal „Eurovizijos“ taisykles atlikėjui gresia piniginė bauda. „Jeigu Atlikėjas nurodytu laiku neatvyksta į konkurso atrankinių turų ir finalo koncertų repeticijas, įrašus ar transliaciją ir nepateikia svarbią priežastį (ligą, artimojo netektį ar pan.) įrodančių dokumentų, LRT turi teisę pašalinti atlikėją iš konkurso ir skirti 2000 eurų baudą“, – rašoma „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinės atrankos taisyklėse.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama