Italijoje susituokė K.Kardashian ir T.Barkeris: į Portofino pilį nuotaka žengė su įspūdingu nuometu

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-05-23 08:12
Sekmadienį Portofine, Italijoje, apsupti artimiausių draugų ir šeimos narių susituokė Kardashian‘ų klano atstovė, realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian (43) ir rokeris Travisas Barkeris (46).

Sekmadienį jaunavedžiai susituokė „Dolce&Gabbana“ priklausančioje viloje „L'Olivetta“ Portofine, Italijoje, apsupti artimiausių draugų ir šeimos narių. Pobūvis vyko netoliese esančioje XVI a. pilyje Castello Brown.

Netrukus po to, kai ištarė lemtingąjį „taip“, K.Kardashian pasidalijo vestuvių ceremonijos kadrais. 

„Ilgai ir laimingai“, – po nuotraukomis rašė žvaigždė.

Vienoje iš nuotraukų Kourtney Kardashian, vilkinti „Dolce&Gabbana“ vestuvinę mini suknelę ir įspūdingo ilgio nuometą, prie altoriaus bučiuoja savo naująjį vyrą, kuris netrukus po to paskelbė tą pačią nuotrauką.

O kitame kadre matoma, kaip Kris Jenner, kuri vedė dukrą prie altoriaus, bei kiti susirinkę svečiai stebi, kaip pora keičiasi įžadais.

Prieš itališkas vestuves 43 metų K.Kardashian ir 46 metų T.Barkeris buvo pastebėti valtyje, kur prieš didžiąją dieną ilsėjosi saulėje.

Penktadienį jie taip pat surengė „gražią“ sutikimo vakarienę restorane „Ristorante Puny“, kur svečiai valgė rankų darbo makaronus ir jūros ešerius, teigė šaltinis portalui „People“.

Likus kelioms akimirkoms iki atvykimo į Italiją, K.Kardashian teisėtai ištekėjo už T.Barkerio Santa Barbaroje, Kalifornijoje, dalyvaujant keliems artimiems draugams ir šeimos nariams, įskaitant jaunikio tėvą Randy Barkerį ir nuotakos močiutę Mary Jo „MJ“ Campbell.

„Jie pirmiausia turėjo teisiškai susituokti prieš savo didžiąsias itališkas vestuves, kurios įvyks labai greitai“, – portalui „People“ teigė šaltinis. „Visos detalės jau suderintos ir visa šeima, įskaitant visus vaikus, labai džiaugiasi“.

Barkeris ir Kardashian anksčiau „Instagram“ pasidalijo keliomis nuotraukomis iš savo vestuvių Santa Barbaroje.

 

Neseniai pasirodžiusiame „Kardashianų“ epizode K.Kardashian ir T.Barkeris mėgavosi šeimynine vakariene su savo vaikais, o realybės šou žvaigždė išreiškė savo laimę dėl jų mišrios šeimos.

Kourtney Kardashian su buvusiuoju vyru Scottu Disicku turi trys atžalas: dvylikametį Masoną ir septynmetį Reigna bei devynmetę dukrą Penelope. Travisas Barkeris su buvusia žmona Shanna Moakler turi 18 metų sūnumi Landonu ir 16 metų dukra Alabama. 

„Kuo daugiau vaikų, tuo linksmiau. Tai daugiau žmonių, kuriuos gali mylėti“, – yra sakius Kourtney Kardashian. „Esu labai artima su Traviso vaikais, aš juos myliu“.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama