Kaip išsirinkti stilingą išmanųjį laikrodį?

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.
Šaltinis: Reklama
Publikuota: 2022-05-26 10:44
Išmanieji laikrodžiai lydi mus kasdien ir suteikia ne vieną naudingą funkciją: prižiūri mūsų sveikatą, padeda sportuoti. Visgi išmaniojo laikrodžio potencialas tuo tikrai neapsiriboja – tą įrodo estetiškai patrauklūs išmaniųjų prietaisų modeliai. Technologijų gamintojai siūlo stilingiausius išmaniųjų laikrodžių dizainus, kurie atkreipia aplinkinių dėmesį ir jau tapo trokštamu aksesuaras. Tad kaip išsirinkti tikrai madingą išmanųjį laikrodį ir į kokius aspektus dėmesį atkreipti svarbiausia?

Kad stilinga išvaizda yra svarbi moderniausių išmaniųjų laikrodžių sudedamoji dalis įrodo ir naujasis „Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“. Estetiniu požiūriu šis laikrodis vartotojams suteikia aukščiausios klasės medžiagas, skaidrų ir didelį ekraną bei galimybę rinktis įvairius bei stilingus laikrodžių ciferblatus.

Dalinamės svarbiausiomis išmaniojo laikrodžio „Watch GT 3 Pro“ dizaino savybėmis ir išskiriame, kuo pasižymėti turėtų tikrai stilingas išmanusis laikrodis: 

Patvarios ir prabangios medžiagos

Svarbiausias rodiklis kurį turėtų įvertinti kiekvienas, norintis madingo išmaniojo laikrodžio, yra prietaiso medžiaga.

Pavyzdžiui, išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ siūlo du skirtingus modelius, kurie skiriasi korpuso dydžiu ir medžiaga. 46 milimetrų modelis pagamintas iš ilgai ir kruopščiai poliruoto titano, todėl išlaiko linijų vientisumą ir subtilumą. 43 milimetrų modelis išsiskiria savo keraminiu korpusu bei auksiniu ar sidabriniu nerūdijančio plieno rėmeliu. Keramikos grynumas ir prabangiųjų metalų ornamentai ant riešo atrodo kaip nuostabus papuošalas, primenantis subtilų meno kūrinį.

Tiek titaninis, tiek keraminis modelis išsiskiria tvirtumu, todėl abu laikrodžiai yra ne tik elegantiški, bet ir patvarūs. Titaninis ar keramikinis laikrodžio paviršius išsiskiria ilgaamžiškumu ir yra atsparus temperatūros svyravimams bei korozijai. Tad įsigijus šiuos išmaniuosius laikrodžius nereikės bijoti, jog prietaisas laikui bėgant susibraižys ir atrodys nebe taip patraukliai.

Taip pat atsparus yra ir laikrodžių ekranas, kuris pagamintas iš kieto ir atsparumu įbrėžimams pasižyminčio safyro stiklo. Tačiau nepaisant patvaraus korpuso, abu laikrodžiai yra lengvi: 46 mm modelis be dirželio sveria 54 g, o 43 mm modelis – 50 g.

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Elegantiškas dirželis

Kitas svarbus rodiklis – tai išmaniojo laikrodžio dirželis. Norint, kad laikrodis būtų patogus nešioti ir priglustų prie riešo, reikia pasirūpinti elegantišku ir patogiu laikrodžio dirželiu.

Abu „Watch GT 3 Pro“ modeliai suteikia pasirinkimą iš dviejų skirtingo dizaino dirželių. 46 mm modelį galima derinti su klasikiniu odiniu ar titaniniu dirželiu, o 43 mm – su keraminiu ir odiniu. Titaniniai ir keraminiai dirželiai yra patvarūs ir atsparus vandeniui bei prakaitui, todėl išmanųjį laikrodį nešiosite komfortiškai.

Odinių, titaninių ar keramikinių dirželių ir laikrodžio korpusas puikiai dera tarpusavyje bei yra pritaikyti prie kiekvieno vartotojo riešo formos. Todėl prietaisas tvirtai laikosi ant riešo bet kokiose situacijose. Patogumo jausmą sustiprina ir tai, jog ant dirželio esanti sagtis leidžia vartotojams tiesiog vienu spustelėjimu reguliuoti dydį, nenaudojant jokių papildomų įrankių. 

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.
„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Universalūs ir estetiški ciferblatai

Renkantis išmanųjį laikrodį verta atkreipti dėmesį į jo ekraną ir palaikomų ciferblatų dizainą. Laikrodžio ciferblatas užtikrina ne tik stilingą išvaizdą, bet ir patogų naudojimąsi.

Abu laikrodžiai turi naujos kartos „AMOLED“ didelės raiškos spalvotą ekraną. Titaninio modelio ekranas yra 1,43 colio, o keramikinio 1,32 colio. Abiejų laikrodžių ekranai išsiskiria savo vaizdo raiška (466 x 466), kuri užtikrina kokybišką naudojimąsi. 

Išmaniųjų laikrodžių „Watch GT 3 Pro“ kūrėjai siūlo platų ciferblatų pasirinkimą, todėl galima rinktis tiek prabangaus, tiek ir sportiško stiliaus ciferblatus. Ciferblatai veikia visos dienos metu ir šiuo aspektu užtikrina mechaninių laikrodžių dėvėjimo patirtį. Šių laikrodžių foną galite rinktis iš įprastų statiškų bei dienos metu besikeičiančių. Ypatingo dėmesio verti yra besikeičiantys ekrano fonai, kurie keičia savo išvaizdą bėgant valandoms. Pavyzdžiui, keramikinio laikrodžio modelio ekrane pavaizduotos gėlės dienos eigoje pražysta tiesiai ant riešo. 

Taigi, išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ yra savo išvaizda ir tvirtumu išsiskiriantis laikrodis, kuris patrauks aplinkinių dėmesį ir yra patogus nešioti. 

Turinio kontrolė – užsakovo rankose, redakcija neprisidėjo prie turinio kūrimo

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama