Karą pasmerkęs M.Galkinas rėžė rusų žiniasklaidai: „Nustokite apie mane skleisti melą“

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-04-19 20:09
Prasidėjus Rusijos karui prieš Ukrainą, tam nepritarianti rusų estrados žvaigždė Ala Pugačiova ir humoristas Maksimas Galkinas paliko gimtinę – pora su vaikais užuovėją rado Izraelyje. Staigus šeimos išvykimas supykdė gerbėjus, o šalies žiniasklaidoje apie M.Galkiną pradėtos skleisti melagienos.

Antradienį keliuose Rusijos naujienų portaluose pasirodė žinia, kad neva Izraelio teisėsaugos pareigūnai tiria Maksimo Galkino draugo mirtį. Buvo teigiama, kad aiškinantis mįslingai anapilin iškeliavusio vyro mirties priežastis, policijoje buvo apklaustas ir pats M.Galkinas, nes esą komikas buvo paskutinis asmuo, matęs vyrą prieš mirtį. 

Tokią naujieną pamatęs M.Galkinas nutarė netylėti – paviešino vaizdo įrašą, kuriuo kreipėsi į rusų žiniasklaidą.

„Draugai, jūs tikriausiai nujaučiate, kad per savo aktorinį gyvenimą aš pripratau prie to, kad žiniasklaida apie mane rašo melagienas. Ir dabar aš negaliu nepakomentuoti, nes užsakomųjų melagienų kultūra Rusijoje apie mane pasiekė kažkokį epogėjų.

Šiandien gerbiami televizijos kanalai, portalai parašė, kad aš čia esu įtariamas žmogžudyste, kad aš kažką nužudžiau ar tai buvau liudininku, neva policija mane sulaikė.

Aš suprantu, kad jūs turite nurodymą mane apjuodinti, maišyti su purvais ir teigti, kaip man čia labai blogai. Rašote, kad aš einu į kirpyklas ir guodžiuosi, kad mano vaikai negali lankyti mokyklos, kad Ala yra priešinfarktinės būklės, ir man čia blogai.

Žiūrėkite, paimkite tą popierių, ant kurio tai parašėte, suglamžykite jį ir pasitrinkite. Man viskas gerai.

Aš suprantu, kad jums neleidžiama rašyti tai, apie ką reikia rašyti. Ta organizacija jums draudžia... Užmiršau. Bet jūs supratote. Ir jums belieka rašyti geltonąjį, nepopuliarų melą apie artistus. Na, kodėl iki šiol apie mane rašote?

Juk jūs tiek pergyvenote, kad aš užimu kažkieno vietą, kad neužleidžiu vietos jauniems talentams. Rašykite apie juos. Rašykite apie tuos, kurie nusiteikę patriotiškai. Rašykite apie juos. Atstokite nuo manęs.

Jūs esate kaip akli arkliai vaikštote ratu po areną ir mindote po kojomis tą patį mėšlą. Nusiraminkite. Irgi kažkokie komjaunuoliai“, – kalbėjo M.Galkinas.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / „Instagram“ nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / „Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad kovo pradžioje akyliausi A.Pugačiovos gerbėjai internete suskubo pranešti oro uoste matę Alą, Maksimą ir jų vaikus. Šią žinią užsienio naujienų portalams patvirtino žurnalistė Božena Rynska.

„Ala Pugačiova iš Rusijos išvyko vasario 28 d. per Vnukovo-3. Tai pranešė gyventojas, kuris tą pačią dieną išskrido į Angliją“, – savo tinklaraštyje rašė apžvalgininkė B.Rynska.

Tuo metu buvo svarstoma, kad jie nusprendė išvykti iš Rusijos ir galimai apsistoti pas draugę Jūrmaloje. Arba toje pačioje vietoje esančiuose jų namuose. Kiti svarstė, kad A.Pugačiova su šeima išskrido į Majamį, kuriame gyvena jos dukra Kristina Orbakaitė. Vis dėlto galiausiai paaiškėjo, kad A.Pugačiova ir M.Galkinas apsistojo Izraelyje.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.

Šeimos išvykimas iš Rusijos sukėlė nemenką rezonansą visuomenėje – vieni rusai buvo pikti ir besidžiaugiantys, kad abu atlikėjai paliko šalį, o kiti nesuprato tokio šeimos sprendimo.

Apie garsios poros išvykimą ironiškai pasisakė ir stačiatikių kunigas Andrejus Tkačiovas. Į tai sureagavo ir vaizdo įrašu kunigui atsikirto pati Ala.

„Jūs pastebėjote, kaip apsivalė oras? Pugačiova visam laikui išvyko iš šalies. Dieve, kaip aš šito laukiau“, – kalbėjo kunigas.

Jo kalbos santrauką pateikusi Ala Pugačiova tuo pačiu jam ir atsikirto.

„Džiaugiesi per anksti, Andriuša. Atostogos, poilsis ir gydymasis nėra emigracija. Grįšiu – išsiaiškinsime. Nueisiu į cerkvę, pasimelsiu už tave. Piktžodžiautojas...“ – vaizdo įraše kalbėjo Ala.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama