Karalienė ieško interjero dizainerio: įgyvendins dešimtmečio projektą

Megxitas – ne pirmoji ir ne didžiausia krizė, kurią teko įveikti Elizabeth II, bet šįkart pasistengė mylimas anūkas / VIDA PRESS nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-04 15:48
Jei kada svajojote dirbti Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai ir jūsų profesija yra interjero dizaineris, šis darbo pasiūlymas tikriausiai sudomintų.

Bakingamo rūmų „LinkedIn“ socialiniame tinkle įdėtas darbo pasiūlymas pareigas rūmuose apibūdina kaip „planuotojo“. Ieškoma asmens, kuris padėtų įgyvendinti 10-metį truksiantį Bakingamo rūmų atnaujinimą. Daugiausiai, žinoma, kandidatą liestų reikalai, susiję su jaukesnės ir modernesnės aplinkos kūrimu didžiulėje erdvėje.

Darbuotojas prisijungs prie jau suformuotos, renovacijos planą pamažu įgyvendinančios komandos. Pagrindinės jo pareigos bus pasirūpinti, kad rūmai ir juose esantys kambariai įtiktų Britanijos karaliams. 

Nyderlandų vizitas Didžiojoje Britanijoje: Bakingamo rūmai / „Scanpix“ nuotr.
Nyderlandų vizitas Didžiojoje Britanijoje: Bakingamo rūmai / „Scanpix“ nuotr.

Darbo apibūdinime teigiama, kad į darbų sąrašą įeina rūmų dekoro atnaujinimas, taip pat reikės modernizuoti senovinius elektros kabelius, ir pirmą kartą per 70 metų atnaujinti vandentiekio bei šildymo sistemas.

2019-ųjų diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose/„Scanpix“ nuotr.
2019-ųjų diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose/„Scanpix“ nuotr.

„Planuotojas“ gaus 38 tūkst. svarų per metus ir prie atlygio bus apmokamos jo kelionės į darbą, suteikiami specialūs atostogų pasiūlymai.

Tinkamas kandidatas glaudžiai bendradarbiaus su kolegomis, įsikūrusiais Bakingamo rūmuose, jam bus suteiktos „išskirtinės galimybės siekti karjeros puikioje aplinkoje“.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama