Kaune apvogtas S.Vaitulionis nusivylė policija: vagys žinomi, bet tebevaikšto laisvėje

Kaune apvogtas Saugirdas Vaitulionis / BNS nuotr. ir stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-10 16:17
Gegužės mėnesį Kaune, Laisvės alėjoje apiplėštas komunikacijos specialistas, žurnalo „L'Officiel Lithuania Hommes“ vyr. redaktorius Saugirdas Vaitulionis lyg šiol neranda teisybės. Nors apie įvykį pranešta policijai, o plėšikų tapatybės jau žinomos, jie vis dar džiaugiasi laisve.
Penktadienį Saugirdas Vaitulionis feisbuke pasidalijo vagystės istorijos tęsiniu ir pranešė, kad jį gegužės 11-ąją apšvarinę plėšikai vis dar laisvėje.
 
„Praėjo mėnuo, kai Kaune apturėjau pramogą ir trys šaunuoliai mane apvogė. Po dienos rašiau, kad vagys iš pasidalinto video vieno mano sekėjų buvo atpažinti Panoramoje. tada buvo greitai informuota policija, bet pareigūnai nespėjo laiku atvažiuoti ir vagys dingo. Tačiau, po kelių valandų, tuos vagis pastebėjo restorano Vilniaus g. darbuotoja ir iškvietė policiją, tąkart jie spėjo atvažiuoti laiku ir sulaikė banditus.
 
Važiavau į Kauną parašyti pareiškimo, ne dėl to, kad kažką atgaučiau, o todėl, kad tie vagys būtų uždaryti ir nebeapvaginėtų kitų žmonių. Kadangi įrodymų – sočiai, vagių tapatybės nustatytos, galvojau čia viskas bus easy.
 
Kadangi ne kartą gavau jūsų klausimų, kuo gi viskas baigėsi, tai update:
 
Skambinu šiandien paklausti, kokia ten pas mus tyrimo stadija. Padūsavo tyrėjas man į ragelį, nei į vieną klausimą neatsakė tik maloniai padėkojo, kad domiuosi“, – rašė S.Vaitulionis.
 
Savo įraše Saugirdas pateikė ir jau žinomus faktus apie incidentą.
 
„Taigi, dabar faktai ant stalo:
 
1. Vagių tapatybės yra žinomos. ir ne todėl, kad policija juos rado, o todėl, kad pilietiška mergina atpažino ir jiems į rankas pridavė. Taigi, vagių ieškoti nereikia – vardus ir pavardes turim.
2. Aukštos kokybės vaizdo įrašas su užfiksuota vagyste – yra. Jame matosi viskas, įrodymų rinkti kaip ir nereikia – jie užfiksuoti.
3. Vagys vis dar vaikšto gatvėmis ir kasdien apvaginėja žmones, nes tai jų darbas ir pragyvenimo šaltinis.
 
Aš viską suprantu, pas mus niekas greitai nevyksta, bet: Įduodi įrodymus, žmonės pagauna vagis ir priduoda – policijai lieka formalumai.
 
Bet po mėnesio tau tik padūsauja. Ir čia dūsauja, kai viskas ant lėkštutės paduota. Tai, aš įsivaizduoju, kiek metų jie dūsautų, iš stalčiaus į stalčių popieriukus kilnodami, jei jiems patiems vagių ieškoti reikėtų. Ir mane šioje vietoje liūdina ne tai, kad aš kažko neatgaunu – neatgausiu ir net neturiu iliuzijų – pamiršta jau. Mane liūdina, kad tie vagys toliau vaikšto gatvėmis ir apvaginėja žmones, nes yra profai ir tai jų darbas. Ir apvaginėja kasdien, ir ne po vieną žmogų“, – feisbuke dalijosi Saugirdas.

Praėjo mėnuo, kai Kaune apturėjau pramogą ir trys šaunuoliai mane apvogė. Po dienos rašiau, kad vagys iš pasidalinto...

Posted by Saugirdas Vaitulionis on 2022 m. birželio 10 d., penktadienis

Primename, kad gegužės 11 d. Saugirdas Vaitulionis buvo apiplėštas Kaune. Portalui Žmonės.lt jis pasakojo, kad vagystė įvyko įvakarojus, kai jis Laisvės alėjoje susitiko su drauge kavinėje. Šalia sėdėję trys rusakalbiai vyrai Saugirdą apšvarino išties netikėtai.

„Susitikome su drauge kavinėje ir atsisėdome prie staliuko. Kažkuriuo metu pajutau, kad sujudėjo mano kuprinė, galvojau, kad kažkas prisėdo. Kai atsisukau, rusakalbiai vyriškai atsiprašė ir mano kuprinę grąžino į vietą. Tik vėliau pajutau, kad kažkas ne taip, bet jie jau buvo pasišalinę“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Saugirdas.

„Čia veikia tikri profesionalai. Galiu pasakyti, kad Kaune nebėra saugu“, – pridūrė jis.

Kaune apvogtas Saugirdas Vaitulionis / Asmeninio albumo nuotr. ir stop kadrai
Kaune apvogtas Saugirdas Vaitulionis / Asmeninio albumo nuotr. ir stop kadrai

Saugirdas neslėpė, kad nuostoliai nemaži. „Piniginėje buvo gryni pinigai, asmeninės ir banko kortelės“, – portalui Žmonės.lt atskleidė S.Vaitulionis.

Visgi, kavinėje, kurioje lankėsi Saugirdas, buvo įrengtos stebėjimo kameros. Patikrinus jas, vaizdo medžiagoje matyti, kaip apsukriai trys vyrai apšvarino S.Vaitulionį. „Kavinė turi puikią įrangą, tad vaizdo medžiagoje gerai matosi tų vyrų veidai“, – sakė Saugirdas.

Dėl apiplėšimo jis kreipėsi į Kauno policiją.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama