Klaipėdiečiai šėlo pagal Donato Montvydo dainas – įvyko ir premjera

D.Montvydo koncertas Klaipėdoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-20 10:41
Penktadienio vakarą Klaipėdoje įvyko gausybės gerbėjų susidomėjimo sulaukęs Donato Montvydo koncertas. Ypatingai šiltą vakarą publika kartu su atlikėju dainavo vieną už kitą geriau žinomus kūrinius. Klaipėdoje pirmą kartą gyvai nuskambėjo ir naujausia dainininko daina – „Kol vakaras ilgas“.

Praėjusį penktadienį viename pirmųjų koncertų pasirodęs D.Montvydas neslėpė džiaugsmo, kad pagaliau gali sugrįžti į sceną su daugybe klausytojų.

„Per šį periodą supratau, kad buvimas scenoje yra nepalyginamas su niekuo kitu ir labai pasiilgtas jausmas. Labai laukiau pagaliau pasimatyti su muzikos išsiilgusiais klausytojais tokioje unikalioje vietoje“, – teigė Donatas, savo pasirodymą surengęs „Šiauriniame rage“.

D.Montvydo koncertas Klaipėdoje
D.Montvydo koncertas Klaipėdoje

Kūrinį „Kol vakaras ilgas“publikai pristatęs muzikantas anksčiau yra pasakojęs, kad ši daina veda ne tik į jo naują kūrybos etapą, bet ir vaikystės prisiminimus, kurie asocijuojasi su tokia muzika. 

Paklaustas apie ką yra šis kūrinys, atlikėjas neslėpė, kad dainoje nėra konkrečios jo išgyventos istorijos. Pasak Donato, svarbiausia yra jausmas, svajonės ir mintys, kurios stipriausios būna, kai žmonės yra vieni. „Nuo vaikystės mėgstu vakarus, kai nebereikia niekur skubėti, kai lieku vienas ir galiu įsiklausyti į save“, – pasakojo atlikėjas.

Kviečiame pasižvalgyti po penktadienį praūžusio D. Montvydo koncerto akimirkas:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama