Kojos lūžį Kyjive patyrusi Ruslana neatvyko į koncertą Amsterdame: pasiuntė svarbią žinią

Ruslana Lyzhychko / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-22 19:17
Antradienį Amsterdame skambėjo ukrainietiškos dainos – įvyko paramos koncertas „Apkabinkime Ukrainą“. Nors išskirtiniame renginyje turėjo pasirodyti ir 2004 m. „Eurovizijos“ nugalėtoja Ruslana Lyžičko, ji dėl rimtos traumos pasiliko Kyjive. Visgi, tai nesutrukdė atlikėjai pasauliui paskelbti svarbios žinutės.

Nuo pat karo pradžios Ukrainos žvaigždės nė dienos nenustojo informuoti užsienio gerbėjų apie Rusijos agresiją prieš savo šalį. Daugelis muzikantų iki šiol rengia labdaros turus, savanoriauja bei kaip išmanydami padeda karo alinamai tėvynei.

Tarp tokių atlikėjų – ir 2004 m. Ukrainos „Eurovizijos“ nugalėtoja Ruslana Lyžičko. Ji ne tik koncertuoja kitose šalyse ir skleidžia žinią, bet ir savanoriauja Ukrainoje. Štai neseniai dainininkė vyko į Borodianką, kur vežė nuo karo nukentėjusiesiems reikalingus daiktus.

Ruslana ir karas Ukrainoje / „Scanpix“ nuotr.
Ruslana ir karas Ukrainoje / „Scanpix“ nuotr.

Tiesa, vakar, birželio 21 d., atlikėja turėjo pasirodyti Amsterdame, kur vyko paramos koncertas „Apkabinkime Ukrainą“. Tačiau vietoje pašėlusių Ruslanos šokių, susirinkusieji išvydo tik jos įrašą.

Savo socialiniame tinkle Ruslana užsiminė, kad į koncertą ji neatvyko ir tiesioginiai iš Kyjivo jį stebėjo dėl svarbios prežasties – atlikėja patyrė kojos traumą.

„Šis kruvinas karas atima jėgas, net jei laikote save labai stipriu... Dėl pervargimo savo veikloje ir savanorystėje, patyriau rimtą kojos traumą – turiu lūžį“, – su gerbėjais dalijosi atlikėja.

Ruslana ir karas Ukrainoje / „Scanpix“ nuotr.
Ruslana ir karas Ukrainoje / „Scanpix“ nuotr.

Nors Ruslana į Amsterdamą neskrido, ji įrašė vaizdo žinutę. Joje dainininkė paragino visus palaikyti 2023 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso organizavimą Ukrainoje.

„Mariupolis, Azovstalis pademonstravo tikrąjį ukrainiečių didvyriškumą. Štai kodėl kitais metais „Eurovizija“ turėtų vykti Ukrainoje. Taip ir turi būti, tai teisinga! Tai reiškia, kad jūs tikite Ukraina, tikite, kad mes galime laimėti. Mes laimėsime kartu.  Suteikite mums šansą!“ – visam pasauliui pareiškė Ruslana.

Be Kyjive likusios Ruslanos, Amsterdame vykusiame koncerte pasirodė šių metų „Eurovizijos” konkurso laimėtojai ir dalyviai „Kalush Orchestra“, Verka Serdiučka, Jamala, šių metų Nyderlandų atstovė S10, pernai šiai šaliai atstovavęs Jeangu Macrooy, praėjusiais metais „Eurovizijoje“ šėlę suomiai „Blind Channel“ ir daugelis kitų.

Ruslanos žinutė – nuo 22:46:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama