Latviai „Carnival Youth“ pristato pirmą singlą iš Brazilijoje įrašyto albumo

„Carnival Youth“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-01 10:38
Viena sėkmingiausių jaunosios kartos Latvijos grupių „Carnival Youth“ šiandien savo klausytojams pristato dainą „Phantom Planet“ – pirmą singlą iš būsimo trečiojo grupės albumo „Good Luck“. Brazilijoje įrašytą albumą trijulė išleis šių metų rugpjūčio 16 dieną.

Kaip teigia grupės nariai, „Phantom Planet“ buvo viena paskutinių dainų, įtrauktų į naują albumą.

„Ji pasakoja apie mūsų vidinį pasaulį – tą, kurį visada jaučiame, bet ne visada kontroliuojame – ir jo santykį su mūsų išore ir kasdienybe. Kalbame ne apie jų konfliktą, bet apie sąveiką viename žmoguje. Tai tarsi dialogas, kurį seriale „Tvin Pyksas“ išgyvena Dale’as Cooperis“, – teigia „Carnival Youth“ būgnininkas Emilis Kauperis.

Tiesa, šiandien savo klausytojams grupė pateikia dvigubą staigmeną – visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose singlas „Phantom Planet“ pasirodo su dar viena daina iš būsimo albumo – „Birthday“.

Rugpjūčio mėnesį išleidžiamą albumą „Good Luck“ grupė įrašė įsimintinoje vietoje – „Red Bull“ studijoje San Paule, Brazilijoje, o albumo komandą sudarė visame pasaulyje žinomos muzikos industrijos asmenybės.

„Good Luck“ prodiuseriu tapo Latvijos kompozitorius Gatis Zakis, garso suvedimu rūpinosi „Grammy“ nominantas prodiuseris Nicolas Verhnesas, anksčiau dirbęs su „Animal Collective“, „Deerhunter“, „The War on Drugs“ ir kitais, o galutine albumo garso korekcija – „Sterling Sound“ studijoje Niujorke dirbantis Gregas Calbi, dirbęs su „The National“, „MGMT“, „Interpol“ ir „Arcade Fire“.

Po dvejų metų pertraukos išleidžiamą „Carnival Youth“ albumą anglų kalba „Good Luck“ sudarys 12 dainų, kurias visas grupė pristatys vienu didžiausių savo karjeroje koncertų turu šių metų rudenį.

Žmonės.lt
Temos:
Muzika Latviai

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama