Latvių grupė „Brainstorm“: „Slovėnijoje, rungtynėse su Lietuva, tikimės trečios pergalės“

„Brainstorm“ / Astros Petkūnaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-06 19:26
Penktadienį į Sostinės dienų bei „Vilnius Music Week“ renginių šurmulio prisijungs ir latvių grupė „Brainstorm“, kurie Katedros aikštėje surengs savo gerbėjams nemokamą koncertą.

Prieš tai grupės nariai susitiko su portalu Žmonės.lt ir papasakojo apie naujus kūrinius, Vilniuje pristatysiamą albumą bei kodėl anglišką grupės pavadinimą pakeitė latvišku. Žinoma, interviu metu nebuvo išvengta kalbų ir apie krepšinį, mat tuo pačiu metu Slovėnijoje „Eurobasket 2013“ čempionate rungėsi Lietuvos ir Latvijos rinktinės.

„Laimės latviai, – paklaustas, kas laimės šio vakaro varžybas, užtikrino grupės narys Janis Jubaltas. – Mes esame labai geri. Lietuviai irgi gerai žaidžia, bet ne taip gerai, kaip mes.“

Kadangi interviu metu nebuvo galimybės stebėti nenuspėjamų rungtynių tarp Lietuvos ir Latvijos krepšinio rinktinių didžiuliame TV ekrane, muzikantai jas stebėjo Žmonės.lt žurnalistės kompiuterio ekrane. Kas kartą, atsakinėdami į klausimus, grupės nariai užmesdavo akį į rungtynių rezultatą ir jį pakomentuodavo.

„Mes pamatysime, kas laimės, nes juk tai rungtynės. Buvo staigmena, kad Latvijos rinktinė laimėjo dvejas prieš tai buvusias varžybas prieš Bosniją ir Hercegoviną ir Montenegrą, todėl dabar mes laukiame trečios pergalės“, – kalbėjo Kasparas Roga.

Tuo pačiu metu Rygoje Lietuvos futbolo rinktinė taip pat žaidė prieš Lietuvą. „Tikimės, kad bent keli žmonės po varžybų ateis į mūsų koncertą“, – juokėsi grupės vokalistas Renaras Kauperis.

P.S. Rungtynės Slovėnijoje baigėsi ne taip, kaip Latvijos rinktinės gerbėjai tikėjosi. Kovą aikštelėje laimėjo Lietuvos krepšinio rinktinė, latvius nugalėjusi aštuoniais taškais – 67:59.

Astros Petkūnaitės nuotr.
Astros Petkūnaitės nuotr.

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama