„Lesbiečių“ grupė T.A.T.U. apsisprendė: skandalistės dalyvaus Sočio olimpiados atidaryme ir sudainuos „Nas ne dogoniat“

„t.A.T.u.“ / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-07 11:59
Rusijos merginų duetas T.A.T.U., garsėjantis pikantiškais ir kartais „lesbietiškais“ klipais, dalyvaus Sočio olimpiados atidarymo ceremonijoje, penktadienį paskelbė organizatoriai.

Merginos „gyvai“ koncertuos per išankstinį šou, prieš oficialią ceremonijos pradžią penktadienio vakarą Fišto stadione Juodosios jūros pakrantėje, žurnalistams sakė atidarymo ceremonijos prodiuseris Konstantinas Ernstas.

Įrašytos jų pasirodymo ištraukos tada bus rodomos per pačią ceremoniją, pridūrė K.Ernstas, kuris yra Rusijos Pirmojo televizijos kanalo generalinis direktorius.

„T.A.T.U. pasirodys per išankstinį šou, tai tiesa“, – sakė jis, padarydamas galą dvi dienas sklandžiusioms spėlionėms dėl šios grupės dalyvavimo.

Lena Katina ir Julija Volkova, kurios šlovės viršūnę pasiekė praėjusio dešimtmečio pradžioje, realiame gyvenime nėra lesbietės, bet jų grupės pavadinimą galima iššifruoti „Ši mergaitė myli tą mergaitę“.

Dueto narės Lena Katina ir Julija Volkova, kurios šlovės viršūnę pasiekė praėjusio dešimtmečio pradžioje, realiame gyvenime nėra lesbietės, bet jų grupės pavadinimą galima iššifruoti „Ši mergaitė myli tą mergaitę“, o jų klipuose buvo naudojamas seksualizuotas moksleivių lesbiečių įvaizdis.

Šios grupės dalyvavimas olimpiados atidarymo ceremonijoje gali būti vertinamas kaip užkoduotas Rusijos atkirtis Sočio žaidynes temdantiems prieštaringiems vertinimams dėl Rusijoje priimto gėjų propagandos nepilnamečiams draudimo įstatymo.

Tačiau K.Ernstas nepatvirtino šių užuominų ir sakė, kad T.A.T.U. paprasčiausiai buvo pakviesta kaip viena iš nedaugelio užsienyje garsių Rusijos popgrupių.

„Negalime pasigirti tokiomis populiariomis popgrupėmis kaip Londonas“, – sakė jis.

Pasak K.Ernsto, skambės dueto hitas „Nas ne dogoniat“ („Mūsų nepavys“), nes jis tinka sportininkams motyvuoti.

K.Ernstas atsisakė pateikti daug detalių, bet nurodė, kad atidarymo ceremonija bus Rusijos „vizitinė kortelė“ ir „kelionė į mūsų istorijos gelmes“.

Jis taip pat atskleidė, kad per ceremoniją olimpinį himną rusų kalba sugiedos visame pasaulyje garsus rusų sopranas Ana Netrebko.

Per pustrečios valandos truksiančią ceremoniją skambės daug klasikinės muzikos, kuria Rusija garsėja užsienyje, šoks ryškiausios baleto žvaigždės, sakė K.Ernstas.

Jis atsisakė išduoti, kuris Rusijos sportininkas uždegs olimpinį aukurą. „Tai – didžiausia paslaptis“, – nurodė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama