M.A.M.A apdovanojimuose kartu pasirodys Dž.Butkutė ir D.Montvydas: „Tarp mūsų yra chemija“

Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-21 17:00
Jau kitą penktadienį, sausio 28 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks 11-ieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A Ant laukiamiausio metų renginio scenos pasirodys ir Donatas Montvydas su Džordana Butkute.

Abu jie – M.A.M.A nominantai. Įspūdingu, ugningu roko filmu albumą „Labirintas“ 2021-aisiais pristačiusi Džordana Butkutė pateko į metų roko nominaciją. D.Montvydas nominuotas metų albumo ir metų dainos kategorijose.

„Metų albumas, mano akimis, yra itin prestižinė nominacija. Negaliu prisiimti sau visų nuopelnų kaip albumo „1987“ kūrėjas, tačiau buvau viso albumo vykdantysis prodiuseris ir dainų autorius, ir tokiam kontekste man ši nominacija yra pati reikšmingiausia. Albumas simbolizuoja ilgą kelią, nes tai nėra singlas, tai – rinkinys kūrinių. Tam, kad jis išvystų dienos šviesą, prireikė pusantrų metų. Kelias, kurį praėjau, buvo sudėtingas“, – sako Donatas.

Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas
Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas

Itin didelės sėkmės sulaukė ir jo drauge su Džordana sudainuotas kūrinys „17“. „Tai buvo vienas iš tų atvejų, kai studijoje išgirdęs Džordanos balsą, pajutau, kad kito žmogaus šiai dainai tiesiog nėra ir negali būti. Šiurpai ėjo. Man norėjosi albume tokio dueto ir to jos švelnaus, aksominio balso, – pasakoja D.Montvydas. – Tarp mūsų yra chemija. Kaskart susitikę su Džordana ir įsimylime iš naujo, ir paverkiame. Esame sentimentalūs, jautrūs, labai jaučiame vienas kitą, mums tiesiog gera kartu.“

Pasak jo, rašydamas dainą niekada nežinai, ar žmonės ją priims, ar tai taps masiniu hitu. Tačiau šiandien abejonių nėra: „17“ tapo superhitu ir publika tiesiog lydėsi iš malonumo, klausydamasi šios D.Montvydo ir Dž.Butkutės atliekamos dainos pribloškiančiame koncerte „1987“, kokiu 2021-ųjų pabaigoje Donny Montell sudrebino Kauno „Žalgirio“ areną.

Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas
Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas
Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas
Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas

„Turime nemažai pasiūlymų koncertuoti su Džordana, bet savo bendrus pasirodymus laikome ekskliuzyviu dalyku“, – teigia Donatas.

Išskirtinė proga tokiam pasirodymui išpuls jau kitą penktadienį: Dž. Butkutė ir D. Montvydas vėl susitiks arenoje ir koncertuos M.A.M.A apdovanojimų renginyje. Savo gerbėjams jie ruošia ne vieną muzikinį siurprizą.

M.A.M.A apdovanojimų šou taip pat pasirodys Justinas Jarutis su Jessica Shy, Vaidas Baumila, Jazzu, FC Baseball, Evgenya Redko, „Pikaso“, „The Roop“ ir daugelis kitų Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždžių. Apdovanojimų vedėjai – Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Tomas Sinickis.

Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas
Džordana Butkutė ir Donatas Montvydas

Renginio metu „Žalgirio“ arenoje privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama