M.Galkinas įvardijo, kokios dvi Rusijos šiandien egzistuoja: vieną jų sveikina, kitą kritikuoja

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2022-06-12 18:06
Birželio 12 dieną minima Rusijos diena. Ta proga Vladimiro Putino režimą ir kruvinus jo veiksmus Ukrainoje smerkiantis komikas Maksimas Galkinas socialiniame tinkle pasidalijo atvira žinute apie savo šalį ir vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota jo žmona Ala Pugačiova bei vaikai.

Prasidėjus karui Ukrainoje iš Rusijos į Izraelį su šeima išvykęs šoumenas Maksimas Galkinas birželio 12-ąją instagrame pasidalijo vaizdo įrašu, nufilmuotu vaikštant su žmona Ala Pugačiova ir vaikais. Kartu jis paviešino ir mintis apie savo šalį, įrašą paskirdamas sekmadienį minimai Rusijos dienai.

„Aš turiu savo Rusiją. Ji yra mano širdyje. Ten jos yra labai daug“, – tokiais žodžiais įrašą pradėjo M.Galkinas.

Tada Maksimas paaiškino, kas yra ta jo Rusija: „Tai žvejyba su tėčiu. Mano mokykla pietvakariuose ir susitikimas su tėvu Aleksandru Meniu ten. Tai Sacharovas ant Liaudies deputatų suvažiavimo tribūnos. Tai Čulpan Chamatova Ostrovskio „Perkūnijoje“. Tai Achedžakova ir Basilašvilis. Tai Vasilijaus Šukšino filmas „Putinas raudonasis“. Tai Lotmanas ir Lichačiovas. Tai laukas, per kurį bėga mažasis Oblomovas didingame Michalkovo filme, ir jame skambanti Artemjevo muzika. Tai Alos, „Mashina Vremeni“, DDT ir Vertinskio dainos. Tai vaikai iš mano televizijos šou! Tai mano namai ir mano šeima. Tai Baikalas ir Buriatijos kalvos iš mano vaikystės, tai Kuštau Šichan kalnas, kurį būtinai aplankysiu. Net negaliu visko išvardyti.“

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais / „Instagram“ nuotr.

Vis dėlto toliau M.Galkinas pasisakė apie tą šalį, kuri jai nepatinka.

„Yra ir kita Rusija, kurioje Sacharovas buvo išvarytas iš tribūnos, kurioje nužudytas tėvas Aleksandras Menas, kurioje Šukšinas – dabar yra apie butų dalybas eteryje, o Michalkovas pasakoja apie užkrėstus paukščius iš Ukrainos; ta Rusija, kurioje bandyta sulyginti su žeme Kuštau, kurioje uždrausti DDT koncertai, o vaikai rikiuojami į eilę su Z raide.“ „Šiandien yra Rusijos diena. Myliu ir sveikinu Rusiją, kuri yra mano širdyje“, – atvirą žinutę baigė M.Galkinas.

Primename, kad jau pirmosiomis Rusijos įsiveržimo į Ukrainą dienomis Ala Pugačiova kartu su vyru Maksimu Galkinu ir vaikais išvyko į Izraelį. Iš ten šoumenas pasakoja tiesą apie karą Ukrainoje. Už tokią savo antikarinę poziciją M.Galkinas jau sulaukė pasekmių Rusijoje. Vyras buvo atleistas iš Pirmojo kanalo, kuriame dirbo šešerius metus. Taip pat atšaukti M.Galkino koncertai Rusijoje.

„Sudėliokime chronologinę įvykių seką. Vasario 24-ąją paskelbiau įrašą, kuriame pasisakiau prieš karą. Tuomet buvau Maskvoje, ne Izraelyje, nes vasario 23, 24, 25 dienomis man vyko filmavimai „Mosfilm“ kino studijoje, tad ten ir buvau, ten įrašinėjau. O per kitas dvi dienas nutiko tokie dalykai. Pirmiausia, Rusijos valdžia uždraudė mano veidą reklamose. Nutrūko absoliučiai visi mano reklamos kontraktai. Taip išėjo, kad netekau reklamos pinigų. Be to, praradau koncertų pinigus – įvairiuose Rusijos miestuose, kuriuose buvo suplanuoti mano pasirodymai, miesto valdžia, vietos administracija uždraudė mano koncertus. Tai darė neskaidriai, nepateikdami oficialių popierių ir paaiškinimų, jie ėmė gąsdinti renginių organizatorius. Visi mano koncertai buvo nukeliami arba visai atšaukiami. Bandžiau kažką daryti, bet nebuvo įmanoma padaryti nieko“, – yra pasakojęs jis.

Negana to, pasirodė informacija, kad prieš M.Galkiną norima iškelti baudžiamąją bylą. Į pastarąją sureagavo ir A.Pugačiova. Poros bičiulis pacitavo jos žodžius: „Jei jie pradės bylą prieš Maksimą, aš pradėsiu kalbėti ir nesustosiu.“

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama