Mirė verslininkė, „Amatininkų užeigos“ įkūrėja Irena Marozienė

Irena Marozienė / Žurnalo „Žmonės“ ir BNS foto nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-06-20 16:40
Pirmadienio popietę pasiekė liūdna žinia – mirė „Amatininkų užeigos“ įkūrėja Irena Marozienė. Verslininkei buvo 63-eji.

Žinią apie skaudžią netektį pirmadienio popietę pranešė verslininkės  dukra Birutė Marozaitė. Verslininkė anapilin iškeliavo sekmadienį.

„Niekad negalvojau, kad reiks rašyti tokį postą, tačiau netekome mamos Irenos Marozienės. 

Visada buvo vakarėlių siela, todėl atsisveikinimas bus tik artimųjų rate, kur pakelsime taurę, kaip mama ir norėjo. Visi kas nori atsisveikinti užsukite kada į Amatininkus, pakelkite taurę, prisiminkite, jai tai būtų patikę“, – rašė B.Marozaitė.

I.Marozienė su vyru praeityje garsiu verslininku Vaidu Marozu susilaukė dviejų dukrų – Birutės ir Justinos. 

Niekad negalvojau, kad reiks rašyti tokį postą, tačiau netekome mamos Irena Marozienė 🖤 Visada buvo vakarėlių siela,...

Posted by Birutė Marozaitė on 2022 m. birželio 20 d., pirmadienis

Jautrias žodžiais, skirtais mamai, socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo ir I.Marozienės dukra Justina. 

„Septintą dieną, kai Dievas turbūt įpratęs ilsėtis, išėjo Mama, Sesė, Uošvienė, Draugė, Kovotoja ir Verslininkė verta knygos – Irena  Kadangi visada įsivaizdavo savo išėjimą tik su visų dainomis ir šokiais – atsisveikinti kviečiame pakeliant taurę ir tylos minute. Ilsėkis ramybėje, mes su tavimi, myliu tave.

Džiaugiuosi, kad pastarųjų metų sunkumai suartino mus taip, kaip niekada gyvenime. Džiaugiuosi, kad paskutinius tris mėnesius turėjome galimybę gyventi vienuose namuose ir rytais išgerti kavos. Džiaugiuosi, kad spėjai pamatyti savo vaikus užaugusius, stiprius ir laimingus. Turbūt kai mes išeisime anapus tu jau lauksi mūsų suorganizavus šventę.

Dalinuosi ir paskutine nuotrauka iš jos Intragramo, kurį įrašiau pries kelis metus, kad galėtų dalintis gražiomis gyvenimo akimirkomis“, – rašė Justina.

I.Marozienės mirties priežastis kol kas nėra žinoma. Artimieji Žmonės.lt tik užsiminė, kad moteris šiomis dienomis jautėsi blogai.

Septintą dieną, kai Dievas turbūt įpratęs ilsėtis, išėjo Mama, Sesė, Uošvienė, Draugė, Kovotoja ir Verslininkė verta...

Posted by Justina Marozaitė on 2022 m. birželio 20 d., pirmadienis

Praėjusiais metais, pasitikusi 63-ąjį gimtadienį, I.Marozienė portalui Žmonės.lt pasakojo besidžiaugianti puikiu gyvenimo etapu – atėjusia branda. 

„Niekada neslėpiau savo metų, niekada nesibaiminau, kad senstu. Tikiu, kad metai yra mano turtas. Juo ir mėgaujuosi“, – tąkart šypsojosi ji ir pridūrė, kad nuo darbų net ir atėjus brandai nusigręžti nesinori. 

Verslininkė didžiavosi, kad prieš 31-erius metus jos įkurta „Amatininkų užeiga“ atlaikė visas krizes, o ir karantino pančius. I.Marozienė savo mylimo verslo valdymą prieš kelerius metus perdavė dukrai Birutei.

„Restoranui vadovauja Birutė, o aš čia esu tik patariamasis balsas. Kai jai kyla klausimų, ji manęs vis ko nors paklausia, kai man kyla klausimų, aš pasakau savo nuomonę… Nesisuku šiame versle pilnu tempu. Tiksliau: kūnas jau nesisuka, bet galva – visada sukasi. Galvą atjungti yra labai sudėtinga. Iš kitos pusės, jei ne dirbti, tai ką veikti? Man šis verslas yra svarbus, tad ir sukuosi“, – kalbėjo I.Marozienė.

Irena Marozienė
Irena Marozienė

Vis dėlto tąkart pašnekovė pasidžiaugė, kad dukra Birutė puikiai sprendžia verslo reikalus, tad ir patarimų dažnai dalinti jai nereikia. Moters kasdienybėje atsirado vis daugiau erdvės naujoms veikloms ir poilsiui.

„Bet ta kasdienybė įprasta, vis tiek darbų atsiranda. Vos atsikėlusi geriu kavą, tuomet prasideda skambučiai. Jų tikrai nemažai ir jie yra labai svarbūs. O toliau nieko neįprasto, kaip ir visiems žmonėms – pietūs, vakarienė… Oi, pamiršau svarbų ritualą – ryte, dar prieš kavą, man svarbu įsijungti muziką. Ji turi groti fone“, – prieš beveik metus portalui Žmonės.lt atviravo Irena ir pridūrė esanti tikra melomanė.

„Aš turiu grojaraščius, kuriuos pati susidariau. Pavyzdžiui, turiu grojaraštį, pavadinimu „Gėris“, kuris tęsiasi net 80 valandų. Net ir išvien klausant, per savaitgalį neišgirsi tos pačios dainos“, – tąkart kalbėjo I.Marozienė.

Irena Marozienė / Irmanto Gelūno nuotr.
Irena Marozienė / Irmanto Gelūno nuotr.

Energija visuomet spindėjusi I.Marozienė ne kartą dalijosi mintimis apie atėjusią brandą. Dar neseniai laidoje „Sveikas rytojus“ verslininkė pabrėžė, jog atėjus brandai, moteriai svarbiausia yra pagarba sau ir sveikata.

„Per gyvenimą turėjau keletą gana sudėtingų operacijų, viena jų – stuburo, po kurios pusę metų negalėjau vaikščioti. Gyvenime buvo visko, tačiau pagrindinė paslaptis yra susitvarkyti su savo galva“, – kalbėjo I.Marozienė.

Verslininkė išskyrė, jog net ir užklupus sunkumams, labai svarbu yra dirbti su savimi ir nepasiduoti. „Džiaugiuosi, jog sulaukiau tiek metų – daug kas nesulaukia tiek, kiek aš turiu. Tai ir reikia švęsti!“ – sakė moteris.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama