Vaidas Baumila, Sasha Song ir Tadas Juodsnukis susitiks koncerte „Trise moterims neskaitant orkestro“

Sasha Song, Vaidas Baumila, Tadas Juodsnukis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-26 12:00
Jauni, išvaizdūs, savimi pasitikintys ir, neabejotinai, be galo talentingi – atrodytų, kad šiems trims vyrams kelias į moterų širdis yra be galo lengvas ir nesudėtingas. Ir nors Tadas Juodsnukis, Vaidas Baumila ir Sasha Song savo asmeninį gyvenimą slepia, vis tik populiariausi scenos vyrai sutiko atskleisti, kaip užkariauti moteris. Ir pasirodo, jų visų taktikos labai skirtingos...

Teatrališkumu, nepaprastai galingu vokalu ir sugebėjimu įsikūnyti į bet kokią scenos žvaigždę viename populiariausių muzikinių projektų dar visai neseniai stebinęs Tadas Juodsnukis, į amžiną klausimą, ko reikia moterims, mano, jog atsakymą tikrai jau yra radęs: „Svarbiausias čia juk yra šokoladas, ar netaip?, – juokiasi Tadas, – Na gerai, dar žinau, kad joms tikrai reikia labai daug šilumos, daugybės palaikymo, atvirumo ir nuoširdumo, o visą šitą duoti ne taip jau sunku“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tuo tarpu moterų numylėtinis Vaidas Baumila mano, jog atsakymas į klausimą, ko reikia moterims, kad jos būtų laimingos ir slypi pačiame klausime... „Moterims reikia laimės. O kaip kiekviena moteris įsivaizduoja tą laimę, tai ir yra tas riešutas, kurį sunku perskelti jų partneriams“. Tačiau dainininkas užtikrintas – moters širdį nesunku užkariauti per muziką. „Trumpam tikrai galima. Tai momentai, gražios idilės ir romantiškos svajos. Na, bet juk kai kam to gali būti ir gana“, – šypsosi vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

O štai šių metų „Eurovizijos“ dalyvis Sasha Song tikina, jog rasti atsakymą į šį klausimą ne visada yra taip paprasta, juk dažniausiai pačios moterys ne visai žino, ko tiksliai nori... „Būtent dėl to vyrai turi vis labiau stengtis nustebinti moterį kasdieniniame gyvenime, nes būtent staigmenos moteris daro laimingas ir šios turi vykti ne tik kovo 8-osios šventės proga, o kiekvieną dieną.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kovo 8-ąją žymus atlikėjas mini ne atsitiktinai. Būtent tą dieną jis, Tadas Juodsnukis, Vaidas Baumila ir naujai susikūręs Vilniaus bigband‘as, vadovaujamu charizmatiškojo saksofnininko Roko Jauniaus, moters dienos proga jėgas suvienys tam, kad padovanotų specialiai tik joms skirtą aistros, meilės ir muzikos šventę „Trise moterims neskaitant orkestro“.

Sasha Song Kongresų rūmuose pažada trigubą ir galingą žavesio bombą scenoje: „Kovo 8 – ąją dieną ketinu sužavėti visas moteris ne vienas, o su dar dviem talentingais Lietuvos atlikėjais. Koncerto metu moterų laukia ne vienas muzikinis siurprizas, daugybė teigiamų emocijų ir, pažadu, išskirtinis dėmesys nuo visų mūsų“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama