Naują dainą D.Montvydas pristatė ypatingai: „Visada svajojau apie legendinę vietą premjerai“

Donato Montvydo naujos dainos „Kai nieko kito nelieka man“ pristatymas/ Manto Repečkos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-31 08:36
Tik prieš porą savaičių pristatęs ir jau hitu spėjusį tapti kūrinį „Kol vakaras ilgas“, Donatas Montvydas grįžta su antruoju singlu iš būsimo albumo. Geriausiai naująją dainą „Kai nieko kito nelieka man“ apibūdina specialiai sukurta vizualizacija ir premjerai pasirinkta ypatinga vieta – legendiniai Vilniaus kultūros ir sporto rūmai.

„Kūrinio skambesį įkvėpė muzika, kurią girdėjau augdamas – klasika tapę „Modern Talking“, „A-ha“ hitai. Būtent toks ritminis piešinys buvo būdingas 9- dešimtmečio skambesiui, kuris mane ir inspiravo. Melodijoje galima jausti daug dramos ir išgyvenimo, tačiau sis kūrinys vienareikšmiškai yra šokių aikštelės hitas“, – dainą „Kai nieko kito nelieka man“ pristato D.Montvydas.

Atlikėjas pasakoja, kad šiam kūriniui apibūdinti labiausiai tinka animacinė vizualizacija, kurioje pavaizduota tai, kas Donato atmintyje ryškiausiai išliko iš vaikystės – lovoje gulintis jaunuolis, jo kambarys, ant sienos kabantis Michaelo Jacksono plakatas, o nupiešta skraidanti mašina atvaizduoja svajones, kuriomis jis tuo metu gyveno. „Puikiai prisimenu tą jausmą, kai norėjosi patirti kažką nepatirto, įsimylėti ar padaryti tai, kam nepritartų tėvai“, – prisiminimais dalinasi Donatas.

Donato Montvydo naujos dainos „Kai nieko kito nelieka man“ pristatymas/ Manto Repečkos nuotr.
Donato Montvydo naujos dainos „Kai nieko kito nelieka man“ pristatymas/ Manto Repečkos nuotr.

Tuo metu mano muzikinį pasaulį formavo tėtis, duodamas man klausytis „Def Leppard“, „Whitesnake“, „Scorpions“, „Meat Loaf“. Tai buvo didžiausia aistra, įkvėpimas dabartinei mano muzikai, su ja grįžo ir gražiausi prisiminimai. Tuomet Sporto rūmuose vyko pirmasis „Whitesnake“ koncertas, į kurį tėtis mane nusivedė, ta patirtis taip giliai įstrigo, kad net ir šiandien pamenu, kurioje vietoje sėdėjau, ką tuomet jaučiau, kaip jiems pavydėjau pilnos salės gerbėjų. Ši mano daina ir visas būsimas albumas bus kaip duoklė tam, ką patyriau ir kas mane paskatino tapti muzikantu, o galimybė dainą pristatyti legendiniuose Sporto rūmuose tapo ypatinga simbolika“, – sako atlikėjas.

Vilniaus kultūros ir sporto rūmai – vienam vakarui vėl atgijo ir pravėrė savo duris. Apleistoje ir jau senokai gyvybės nemačiusioje didžiojoje salėje Donatas su grupe šį ketvirtadienį pristatė savo naujausią singlą „Kai nieko kito nelieka man“.

Jau pristatytas dainas iš naujojo albumo D.Montvydas nekantrauja atlikti gyvai jau suplanuotuose koncertuose Kauno Pakrantėje rugsėjo 3 d. ir Vilniaus Vasaros terasoje rugsėjo 5 d. Kaip pats atlikėjas sako „bus karšta“.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama