Naujausiame Vido Bareikio muzikiniame klipe – armija „plikių“ ir Sasha Song

Klipo filmavimas / A. Barzdžiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-21 13:24
Atlikėjo, performerio Vido Bareikio pradėta akcija „Let‘s make PLIKIAI great again“ įgauna stulbinantį pagreitį. Sausio pabaigoje ant muzikos apdovanojimų M.A.M.A raudonojo kilimo Vidas pasirodė su armija treninguotų plikių, o paskui su tokia kompanija visą areną pastatė ant kojų. Panašu, kad plikė veda V. Bareikį teisinga kryptimi. Akustiška odė plikiams, nuskambėjusi apdovanojimuose, o vėliau – radijo eteryje, sulaukė tokio populiarumo, kad teko įrašyti studijinę kūrinio versiją ir nufilmuoti vaizdo klipą.

V. Bareikis, pernai surengęs 100 koncertų turą su finaliniu šūviu „Siemens“ arenoje, nededa taško. Šiuos metus kūrybingasis atlikėjas pradėjo ypač aktyviai ir daugelį maloniai nustebino savo naujuoju amplua.

Didžiausiuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A charizmatiškasis hitų „Pusvalanduko“ bei „Nervai“ kūrėjas ne tik buvo dukart nominuotas, bet ir sėkmingai debiutavo šio atsakingo renginio vedėjo vaidmenyje. O be šių pareigų V. Bareikis Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkusiems žmonėms bei TV3 transliacijos žiūrovams pristatė du labai įsimintinus muzikinius numerius. Vienas jų – šmaikšti daina apie pramogų pasaulio garsenybių plaukus. Vidas šiek tiek traukė per dantį, sakydamas, kad ne kūryba, o plaukai yra pagrindinė aktualija, turint omenyje, kiek dėmesio sulaukė Jazzu šukuosena ar komiška dainininko Sasha Song‘o plaukų dingimo istorija.

Klipo filmavimas / A. Barzdžiaus nuotr.
Klipo filmavimas / A. Barzdžiaus nuotr.

Visa tai virto daina, kuri sulaukė didžiulio populiarumo ir kalbos apie ją netyla jau kurį laiką. Radijo stoties „Radiocentras“ gimtadienio metu atlikta akustinė „Plikių dainos“ versija šiuo metu gali didžiuotis tokia „Facebook“ statistika: 700 tūkst. peržiūrų, 3 tūkst. pasidalinimų bei 12 tūkst. like’ų. Šie skaičiai paskatino sukurti orginalią dainos versiją bei vaizdo klipą.

„Parašiau „Plikių dainą“ kaip vieną iš M.A.M.A stand-up‘ų ir net nesitikėjau tokios audringos reakcijos. Vėliau viskas tiesiog sprogo: krūvos peržiūrų, labai geri atsiliepimai, ypač iš plikių, kiurių, pasirodo, ne tiek ir mažai... Paties Sasha Song‘o laiškas apie tai, kad jam patiko daina ir kad vertina tokį motyvuojantį humorą. Taip nusprendžiau ne tik kartu su Sasha įrašyti dainą, bet ir nufilmuoti vaizdo klipą“, – sako V. Bareikis.

Klipo filmavimas / A. Barzdžiaus nuotr.
Klipo filmavimas / A. Barzdžiaus nuotr.

Jo klipe pasirodo M.A.M.A ceremonijos raudonajį kilimą šokiravusi „plikių armija“ iš visos Lietuvos susirinkę Vido Bareikio „likimo broliai“, kuriems nesvetima švytinčio pakaušio tema. Klipą režisavo puikiai pažįstamas radijo laidų vedėjas Timūras Auguscevičius. „Kai kartu su Vidu traukėme šią dainą eteryje per „Radiocentro“ gimtadienį, buvo labai gera. Patiko, kad daina yra nuoširdi, vienijanti ir įkvepianti. Tokių dainų šiame laikmetyje labai trūksta. Man iškart kilo idėja vaizdo klipui. Susitikę su Vidu ją dar labiau išgryninome. Kai ką teko keisti, bet rezultatas visus dalyvavusius labai džiugina“, – pasakoja Timūras.

Klipo filmavimas / A. Barzdžiaus nuotr.
Klipo filmavimas / A. Barzdžiaus nuotr.

Finaliniame klipo kadre pasirodo pagrindinis dainos herojus – Sasha Song. „Daina apie Lietuvos žvaigždžių plaukus buvo pateikta su skoningu humoru, o priedainyje V. Bareikis pradėjo dainuoti apie mano šukuoseną. Iš tikrųjų aš buvau labai sužavėtas tokio Vido gesto, nes dainoje visiškai nebuvo pašaipos, o atvirkščiai – palaikymas, sveikas ir skoningas humoras su žinute, kad būti plikiu yra visai neblogai. Tad ačiū jam už suteiktą gerą nuotaiką, o svarbiausia – paskatinimą būti savimi ir mylėti savo plikę“, – šypsosi Sasha Song.

Su V. Bareikiu susitikti, aptarti naująjį klipą, gauti parašą, pabendrauti, įsigyti atributikos bei nusifotografuoti gerbėjai galės visą šį savaitgalį Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančios Knygų mugės Muzikos salėje, kur atlikėjas planuoja praleisti kuo daugiau laiko. O jo stende visada būna įdomu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama