Naujausios A.Kuzmickaitės kolekcijos premjera – Londono mados savaitėje: pasitelkė leopardinį raštą

Agnės Kuzmickaitės kolekcija
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-06-07 11:36
Agnė Kuzmickaitė vėl turi gerų žinių – Londono mados savaitės organizatoriai pakvietė drabužių dizainerę atstovauti Lietuvą ir pristatyti savo naujausią kūrybą birželio 11-13 dienomis vyksiančios mados savaitės oficialios programos renginio metu.

Naujausios Agnės kapsulinės kolekcijos pristatymas skaitmeniniu formatu vyks birželio 12 dieną, 13.30 val. Londono laiku, tad gerbėjus Lietuvoje prie ekranų dizainerė kviečia 15.30 val.

Anksčiau birželio mados savaitė dar buvo žinoma kaip vyrų mados savaitė, tačiau ilgainiui, vis labiau nykstant mados lytiškumo konceptui, renginio metu imta pristatinėti tiek vyrams, tiek moterims skirtas, tačiau organizatorių pagal griežtus kriterijus kruopščiai atrinktas kolekcijas.

Agnė Kuzmickaitė
Agnė Kuzmickaitė

Šįkart A.Kuzmickaitės pristatymas vyks skaitmeniniu formatu, o video klipe bus galima išvysti siluetus pabrėžiančius drabužių modelius, kuriems dizainerė sukūrė naują raštą. Jis gimė derinant prekės ženklo simboliu tapusį drugelio vizualą su mados rato tendencijų viršūnių niekuomet neapleidžiančiu leopardo raštu.

Agnės Kuzmickaitės kolekcija posteris
Agnės Kuzmickaitės kolekcija posteris
Agnės Kuzmickaitės kolekcija posteris
Agnės Kuzmickaitės kolekcija posteris

„Man patinka realiai egzistuojančios inspiracijos, nes, manau, nėra prasminga didinti pasaulio vizualinį triukšmą. Leopardinis raštas jau egzistuoja gamtoje ir yra laikomas klasikiniu, prabangiu bei daugeliui asocijuojasi su gyvūnų kailiu.

Visgi, mados pasaulis jau ne vienerius metus sąmoningai atsisako tikro kailio, pabrėžia visai kitokias vertybes, tad ir nutariau paeksperimentuoti su leopardiniu raštu, interpretuodama per savo prekės ženklo prizmę“, – pasakoja dizainerė Agnė Kuzmickaitė, kurios naujausią kolekciją mados gerbėjai ir profesionalai galės išvysti jau šį sekmadienį.

Naujausi straipsniai

Saugirdas Vaitulionis / Gedmanto Kropio nuotr.

Reklama

„Zalando“ stilingai atšventė vienerių metų sukaktį Lietuvoje / J.Auškelio nuotr.

Reklama